Kancelaria

Specjalizujemy się w windykacji i zakupie wierzytelności oraz kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

W ramach profesjonalnej windykacji należności oferujemy kompleksową usługę obejmującą wszystkie etapy odzyskiwania należności tj. polubowny, sądowy i egzekucji komorniczej.

Przedsiębiorcom oferujemy porady prawne i reprezentowanie przed sądami oraz organami administracji, opiniowanie i sporządzanie projektów umów, uczestnictwo w negocjacjach handlowych oraz stałą obsługę prawną.

Osobom fizycznym oferujemy min. obsługę upadłości kosumenckiej, obsługę spraw spadkowych, rozwodowych i alimentacyjnych oraz spraw związanych z podziałem majątku wspólnego.

  • Doradzamy prawnie przedsiębiorcom w jakiej formie i jak bezpiecznie prowadzić firmę i minimalizować ryzyko gospodarcze.
  • Pomagamy w udrażnianiu zatorów płatniczych i przywracaniu płynności finansowej (cash flow) poprzez usługi windykacji.
  • Pokazujemy jak instytucja mediacji potrafi rozwiązać problem z dłużnikami nie psując z nimi relacji biznesowych.
  • Doradzamy też jak rozwiązać problem niewypłacalności, w jaki sposób oddłużyć firmę lub podjąć decyzję o przeprowadzeniu upadłości z poszanowaniem wierzycieli.
  • W wyniku pojawienia się szkody górniczej, pomagamy zawierać ugody z kopalnią i reprezentujemy klienta w sądzie.
  • Prowadzimy mediacje gospodarcze i rodzinne (min. konflikty między partnerami biznesowymi, rozwód, podział majatku wspólnego).

Usługi prawnicze świadczymy w ramach przepisów prawa i w sposób profesjonalny oraz rzetelny z zachowaniem należytej staranności. Respektujemy tajemnicę radcowską/adwokacką zapewniając tym samym klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim prawnicy praktycy specjalizujący się w prawie cywilnym (materialnym i procesowym), prawie gospodarczym i handlowym oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, a także ekonomiści zajmujący się analizą finansową i zarządzaniem ryzykiem.

Zaufało nam już wiele przedsiebiorstw i osób prywatnych - o czym świadczą rekomendacje i pozytywne opinie o nas.

Jestesmy wierni zasadzie: VOLENTI non fit iniuria - dbającemu o swoje interesy nie dzieje się krzywda.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij
Realizacja PROVECT 2018