Kancelaria. Dbamy o interesy klientów od 10 lat.

Specjalizacje

Specjalizujemy się w windykacji i zakupie wierzytelności oraz kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Przedsiębiorcom oferujemy bieżące doradztwo w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Osobom fizycznym oferujemy min. obsługę upadłości kosumenckiej czy też pomoc w unieważnieniu kredytu we frankach.

  • Doradzamy prawnie przedsiębiorcom w jakiej formie i jak bezpiecznie prowadzić firmę i minimalizować ryzyko gospodarcze.
  • Pomagamy w udrażnianiu zatorów płatniczych i przywracaniu płynności finansowej (cash flow) poprzez usługi windykacji.
  • Pokazujemy jak instytucja mediacji potrafi rozwiązać problem z dłużnikami nie psując z nimi relacji biznesowych.
  • Doradzamy też jak rozwiązać problem niewypłacalności, w jaki sposób oddłużyć firmę lub podjąć trudną decyzję o przeprowadzeniu upadłości.
  • W wyniku pojawienia się szkody górniczej, pomagamy zawierać ugody z kopalnią i reprezentujemy klienta w sądzie.
  • Prowadzimy mediacje gospodarcze i rodzinne (min. konflikty między partnerami biznesowymi, rozwód, podział majatku wspólnego).
Etyka

Usługi prawnicze świadczymy w ramach przepisów prawa i w sposób profesjonalny oraz rzetelny z zachowaniem należytej staranności. Respektujemy tajemnicę radcowską/adwokacką zapewniając tym samym klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Zespół

Nasz zespół tworzą przede wszystkim prawnicy praktycy specjalizujący się w prawie cywilnym (materialnym i procesowym), prawie gospodarczym i handlowym oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, a także ekonomiści zajmujący się analizą finansową i zarządzaniem ryzykiem.

Referencje

Zaufało nam już wiele przedsiebiorstw i osób prywatnych - o czym świadczą rekomendacje i pozytywne opinie o naszej kancelarii.

Motto

Jestesmy wierni zasadzie: VOLENTI non fit iniuria - dbającemu o swoje interesy nie dzieje się krzywda.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij
Realizacja PROVECT 2018