Kancelaria Prawna Opole

VOLENTI to dynamicznie działająca Kancelaria Prawna kierująca swoje usługi prawne dla klientów z Opola. Jesteśmy grupą skutecznych i dobrych adwokatów, skupionych wokół głównej specjalizacji jaką jest windykacja i zakup wierzytelności, a także kompleksowa obsługa prawna i usługi księgowe oferowane w ramach biura rachunkowego.
U nas znajdą Państwo skuteczną pomoc prawną oraz prawne rozwiązania, które pozwolą ochronić interesy.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Opolu

Oferujemy kompleksową usługę windykacji należności. Zajmujemy się każdym etapem odzyskiwania należności: polubownym, sądowym oraz etapem egzekucji komorniczej. Przedsiębiorcom, którzy zdecydują się powierzyć naszej kancelarii opiekę prawną, oferujemy stałą obsługę prawną firm w Opolu, a także porady prawne, a także reprezentowanie ich interesów przed organami administracji, przed sądem. Ponadto zajmujemy się sporządzaniem projektów umów, opiniowaniem i uczestnictwem w negocjacjach handlowych.

Dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla dużych firm i spółek prowadzimy usługi księgowe. Dbamy w pełni o Państwa interesy, pomagamy rozwiązywać codzienne problemy, które pojawiają się na drodze naszych Klientów. Dzięki temu możecie czuć się bezpieczni, powierzając nam finanse swojej firmy.

Eksperci prawa

W swojej pracy kierujemy się dobrem naszego Klienta oraz stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania, by w pełni usatysfakcjonować każdą firmę, czy osobę prywatną, która zwróci się do nas o pomoc prawną. Nasze działania są zgodne z prawem, a etyka adwokacka, etyka księgowego i tajemnica radcowska są dla nas wartością nadrzędną. Dzięki temu zawsze podejmujemy się swoich zobowiązań w sposób profesjonalny i rzetelny, skutecznie chroniąc interesów naszych Klientów.

VOLENTI to coś więcej, niż zwykła kancelaria prawna. To zespół ekspertów, którzy specjalizują się w bardzo wielu, różnorodnych dziedzinach prawa oraz rachunkowości, by móc kompleksowo zająć się swoim Klientom. Swoją wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie wykorzystać tak, by udzielić Państwu wsparcia w sposób maksymalnie Was satysfakcjonujący, udzielając wsparcia również w prowadzeniu biznesu na co dzień.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.