Wyłudzenia bankowe

Zadbamy o Twoje interesy bankowe

Jeśli w niewyjaśniony sposób zniknęły pieniądze z Twojego konta – skontaktuj się z nami niezwłocznie! Zajmiemy się Twoją sprawą i pomożemy Ci odzyskać utracone z rachunku bankowego pieniądze.

Rozwijające się usługi online to ułatwienie, ale z drugiej strony sprzyjają przestępstwom popełnianym w internecie – cyberprzestępstwom. Bardzo częstym wyłudzeniem są transakcje płatnicze nieautoryzowane przez płatników i phishing (przestępca wyłudził Twoje dane i podszył się pod Ciebie). W takich sytuacjach banki przerzucają odpowiedzialność na Ciebie. Eksperci VOLENTI znają przepisy prawa bankowego i potrafią skutecznie zadbać o Twoje interesy również w sytuacjach wyłudzeń!

Pieniądze zniknęły z konta bankowego

Doskonale wiemy, że to nerwowa i trudna sytuacja dla Ciebie i Twoich bliskich! W przypadku cyberprzestępstw banki bardzo często przerzucają odpowiedzialność na klienta. Niezależnie od sposobu, w jaki pieniądze zniknęły z Twojego konta, eksperci kancelarii VOLENTI zadbają o Twoje interesy bankowe. Musisz wiedzieć, że w przypadku nieautoryzowanej transakcji, bank musi bezwarunkowo zwrócić Twoje pieniądze w terminie D+1 (czyli nie później niż do końca dnia roboczego następującego po dniu stwierdzenia wystąpienia nieautoryzowanej transakcji), a dopiero później bank ustala ewentualną Twoją odpowiedzialności za nieautoryzowaną transakcję. Później o Twoje interesy zadbają już eksperci VOLENTI!

Arbiter bankowy

Jeśli z Twojego konta bankowego skradziono niewielką kwotę, pomocny może okazać się Arbiter Bankowy – instytucja działająca przy Związku Banków Polskich. Arbiter rozpatrzy spór między Tobą a bankiem do kwoty 12 000 zł. Zastanawiasz się, jakie sprawy rozpoznaje arbiter lub jak złożyć wniosek i jaka jest od niego opłata? Potrzebne informacje znajdziesz TUTAJ >> LINK.

Opinie naszych klientów

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami