Upadłość firm i konsumencka

Zadbamy o Twoje długi

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej i nie jesteś w stanie spłacać swoich bieżących zobowiązań oraz kredytów? Grozi Ci egzekucja i wizyta komornika? Wiemy, jak Ci pomóc w Twoich interesach. Doradzimy i przeprowadzimy Cię przez proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej, która doprowadzi do umorzenia Twoich zobowiązań.

Nasze bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw upadłościowych gwarantuje, że doradzimy Ci najskuteczniejsze rozwiązanie prawne. Ocenimy, jakie są szanse na ogłoszenie upadłości konsumenckiej, przygotujemy za Ciebie wniosek o ogłoszenie upadłości i skompletujemy potrzebne dokumenty. Zapewnimy Ci reprezentację i pomoc prawną w postępowaniu upadłościowym.

Zmiany na Twoją korzyść

Nowa procedura upadłościowa działa na Twoją korzyść. Masz możliwość nawet całkowitego umorzenia swoich długów! Niższe są też koszty postępowania – opłata od wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej wynosi obecnie tylko 30 zł.

Prawo upadłościowe (Dz.U. z 2019 r. poz. 1802), które weszło w życie 24 marca 2020 r. w znaczny sposób upraszcza procedurę ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Na etapie wstępnym postępowania nie jest badana przyczyna niewypłacalności zadłużonego. Osoby, które prowadziły działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG mogą również skorzystać z upadłości konsumenckiej.

Opinie naszych klientów

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami