Usługi prawne w Wielkiej Brytanii i zagranicą

Zadbamy o Twoje interesy w Wielkiej Brytanii i zagranicą

Wyjechałeś za granicę i potrzebujesz tam pomocy prawnej? A może masz pilną sprawę prawną do załatwienia w Polsce?  W kancelarii VOLENTI pomożemy Ci zarówno w sprawach toczących się za granicą i w Polsce!

Eksperci VOLENTI zadbają o Twoje interesy w postępowaniu karnym oraz w sprawach rodzinnych – na przykład: w postępowaniu o podział majątku, w sprawach rozwodowych czy alimentacyjnych, a także w postępowaniu o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Zajmiemy się również windykacją należności i odszkodowań na terenie Wielkiej Brytanii i w innych krajach, w ramach Europejskiego Tytułu Wykonawczego.

Pomoc prawna dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i zagranicą

Nie musisz przylatywać do Polski, aby uczestniczyć w postępowaniu przed sądem czy organami administracyjnymi. Nie musisz również szukać pomocy prawnej w kraju w którym obecnie mieszkasz. Eksperci z Kancelarii VOLENTI z Katowic zajmą się obsługą prawną Twojej sprawy. Zadbamy o Twoje interesy w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz windykacji należności. Pomożemy Ci również w sytuacji, gdy masz długi w Polsce. Zapewniamy obsługę w języku polskim i angielskim.

W jakich sprawach pomagamy?

  • sprawy rodzinne – rozwody, separacje, podział majątku, alimenty;
  • sprawy spadkowe – stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, zachowek;
  • sprawy karne – obrona w sprawach karnych i karno-skarbowych;
  • upadłość transgraniczna – dla klientów mających długi w Polsce;
  • egzekucja (windykacja) – dla klientów mających należności do odzyskania zagranicą;
  • inne sprawy cywilne.

Opinie naszych klientów

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami