Windykacja Bytom

Windykacja długów to szereg działań, których celem jest wyegzekwowanie spłaty długu z zastosowaniem środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Tego typu rozwiązania oferuje Kancelaria Prawna VOLENTI, która od lat skutecznie realizuje usługi windykacyjne dla klientów z Bytomia.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Bytomiu - co lepsze?

Windykacja należności jest świadczona przez naszą Kancelarię na rzecz dużych podmiotów gospodarczych i korporacji, a także mniejszych klientów oraz osób fizycznych.

Naszym atutem jest atrakcyjna cena jeśli chodzi o porównanie z zewnętrznymi działami windykacji w firmach windykacyjnych. Dzięki temu nasi Klienci wiedzą, że nie muszą przepłacać.

Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, co pozwala nam od lat skutecznie konkurować z innymi firmami na rynku i pomagać Klientom w odzyskaniu ich należności od dłużników.

Jeśli posiadasz nieopłacone faktury i chcesz odzyskać swoje pieniądze to zapraszamy do kontaktu z naszymi adwokatami i radcami prawnymi, którzy pomogą odzyskać Twoje należności. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o Twoje interesy!

Skuteczna windykacja długów

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w odzyskiwaniu należności na drodze sądowej, która zapewnia szybkie odzyskanie Państwa wierzytelności. Działamy zawsze w interesie Klienta, jednocześnie dbając o dobry wizerunek nie tylko naszej Kancelarii, ale również Państwa firmy. Ręczymy swoim swoim doświadczeniem, wizerunkiem oraz wiedzą i profesjonalizmem najlepszych adwokatów i radców prawnych zatrudnionych w naszej Kancelarii.

Na co dzień angażujemy do pracy doświadczonych windykatorów, mediatorów, prawników i komorników, którzy od lat skutecznie zajmują się windykacją, realizując kompleksowe i profesjonalne usługi w tym zakresie.

Wybierając naszą kancelarię zyskują Państwo pewność co do fachowości usług!

  • Nie pobieramy opłat wstępnych za usługi świadczone w ramach windykacji;
  • Nasze wynagrodzenie stanowi prowizja od kwot odzyskanych od dłużnika;
  • Traktujemy naszych Klientów z szacunkiem i nie obciążamy ich kosztami zastępstwa procesowego lub egzekucyjnego w przypadku bezskutecznej egzekucji, co odróżnia nas od większości firm windykacyjnych i kancelarii;
  • Stosujemy techniki mediacji z udziałem profesjonalnych mediatorów, wpisanych na listę sądów;
  • Prowadzone przez nas działania opierają się na zleconym pełnomocnictwie, a nie cesji wierzytelności, dzięki czemu nasi Klienci przez cały czas są właścicielami wierzytelności i nie przenoszą swoich praw do ciężko zarobionych pieniędzy na inny podmiot.

Zaufaj nam i powierz swoje interesy profesjonalnej Kancelarii prawnej!

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.