Windykacja Tychy

Osobom prywatnym i przedsiębiorcom zainteresowanym wszczęciem procesu jakim jest windykacja – Tychy zapewnia dostęp do sprawdzonych firm windykacyjnych. Tym co wyróżnia nas na rynku, jest bardzo przystępna cena usług, a także brak pobierania opłat wstępnych. Chcemy, by nasze działania wyróżniały się jak największą skutecznością i stanowczością, dlatego też naszym wynagrodzeniem jest prowizja, którą pobieramy od wyegzekwowanej dla klienta kwoty.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Tychach

Naszej firmie zaufało już setki klientów i musimy stwierdzić, że większość z prowadzonych spraw zakończyła się sukcesem. Zależy nam na tym, by odzyskać dla Państwa pieniądze, ponieważ rozumiemy, że ciężko na nie Państwo pracowali. Dlatego też do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i wychodzimy z założenia, że nie ma długu, którego nie da się odzyskać. Nad tym, by windykacja należności (długów) jak najczęściej zakończyły się sukcesem, pracuje doświadczony zespół windykatorów, mediatorów, radców prawnych i detektywów.

Muszą Państwo pamiętać o tym, że sprawa ma największe szanse na powodzenie, kiedy zostanie do nas zgłoszona jak najwcześniej. Dlatego mogą Państwo zlecić nam podjęcie działań już w sytuacji, kiedy dług jest przeterminowany zaledwie o jeden dzień. Natychmiast podejmiemy stosowne działania – podejmiemy rozmowy z dłużnikiem, zaczniemy wysyłać wezwania do zapłaty – i będziemy dążyć do tego, by sprawa zakończyła się na etapie polubownym.

Skuteczna windykacji należności

Bywa tak, że pomimo podjętych przez nas działań, dłużnik uparcie je ignoruje. Wtedy nie pozostaje nam nic innego, jak złożenie w imieniu klienta wniosku do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Kiedy w dłoni posiadamy już tytuł wykonawczy, udajemy się do komornika, który będzie przeprowadzał egzekucję komorniczą ze składników majątku dłużnika. Także i nad tym procesem będziemy czuwać, by przebiegł on jak najbardziej sprawnie i w miarę szybko.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że pozostają w dobrych rękach. Dołożymy wszelkich starań do tego, by Państwa pieniądze jak najszybciej do Was wróciły.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.