Windykacja Będzin

Sytuacje, kiedy klienci nie wywiązują się z podpisanych umów i nie opłacają faktur w terminie mogą się zdarzyć każdemu przedsiębiorcy w Będzinie. Dlatego warto wiedzieć, jak sobie wtedy poradzić z nierzetelnym kontrahentem. Sprawna i skuteczna windykacja należności (długów) jest możliwa, jeżeli zadanie powierzy się specjalistom z kancelarii prawnej.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Będzinie

Działania związane z egzekucją należności wymagają zaangażowania wielu doświadczonych specjalistów. Nie wystarczy przecież sprawny windykator, ale również prawnik, mediator i komornik. Innymi słowy – potrzeba spojrzenia na problem w sposób kompleksowy, co zapewnia Kancelaria Prawna VOLENTI.

Warto od razu podkreślić, że skorzystanie z pomocy kancelarii nie oznacza wysokich kosztów, ponieważ za usługi windykacyjne nie są pobierane żadne opłaty wstępne, a wynagrodzeniem jest jedynie prowizja od kwot uzyskanych od dłużnika. Co więcej, w przypadku bezskutecznej egzekucji długów klientów kancelarii nie obciąża się kosztami zastępstwa egzekucyjnego bądź procesowego. To istotny walor, ponieważ wiele firm windykacyjnych nie zwalnia w takiej sytuacji z kosztów, a ceny bywają naprawdę wysokie.

Wszystkie działania podejmowane przez kancelarię są transparentne i zawsze jest dostęp do informacji na ich temat oraz o bieżącym stanie sprawy. Mediacje windykacyjne prowadzą wyłącznie profesjonalni mediatorzy wpisani na listę sądów. Bardzo ważne też, że kancelaria sprawuje swoje zadania na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, a nie cesji wierzytelności.

Profesjonalna windykacja należności

Kancelaria prawna może przystąpić do działań natychmiast po upływie terminu płatności faktury. Zresztą im wcześniej zaczyna się mediacje, tym szybciej udaje się odzyskać należne pieniądze od dłużnika. W wielu sytuacjach unika się żmudnego dochodzenia wierzytelności poprzez postępowanie egzekucyjne i sądowe. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi się obawiać o utratę płynności finansowej, ponieważ w krótkim czasie długi zostają uregulowane.

Kancelaria prawna z powodzeniem realizuje sprawy dotyczące nawet szczególnie trudnych wierzytelności i po wcześniejszych, bezskutecznych egzekucjach.