Prawo karne

Potrzebny dobry adwokat? Prawo karne w Katowicach to główna specjalizacja prawnicza jaką zajmuje się nasza Kancelaria Adwokacka VOLENTI. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnie i kompleksowo świadczymy usługi z zakresu prawa karnego. Prawo karne to zbiór przepisów określających zakazy i nakazy postępowania, wskazując jednocześnie czyny, które uważane są za przestępstwo. Kiedy dochodzi do złamania obowiązujących przepisów, prawo karne reguluje sposoby wykonania kary oraz sankcje.

Dobry adwokat – Prawo karne – Katowice Profesjonalna pomoc, obsługa i doradztwo prawne z zakresu prawa karnego. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdej sprawie karnej. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Sprawy karne a współpraca z biegłymi specjalistami

Sprawy karne obejmują nie tylko pobicia i przestępstwa przeciwko zdrowiu, ale również, np. prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem substancji niedozwolonych, wszelkiego rodzaju fałszerstwa, kradzieże, oszustwa, przestępstwa i wykroczenia skarbowe, jak też oskarżenia o wyłudzenia czy naruszenie nietykalności cielesnej. Nasi adwokaci posiadają ogromną wiedzę, popartą doświadczeniem, na temat orzecznictwa sądowego.

Kiedy zachodzi konieczność rozpoczynamy współprace z detektywami i biegłymi specjalistami.

Kancelaria VOLENTI - specjaliści prawa karnego

Bardzo ważne jest, aby, kiedy jesteśmy świadkiem przestępstwa lub też jego sprawcą, nie zwlekać z kontaktem z rzetelnym adwokatem, który posiada odpowiednie doświadczenie i orientację w sprawach karnych. Specjaliści Kancelarii Adwokackiej VOLENTI są gotowi do pomocy już na etapie przygotowania postępowania sądowego.

Nasza wykwalifikowana kadra adwokacka zapewnia przede wszystkim:

  • niezwykle bogate doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego,

  • możliwość występowania w charakterze pełnomocników pokrzywdzonych, jak również obrońców osób oskarżonych i podejrzanych,

  • udzielanie porad prawnych w zakresie wszystkich spraw wykroczeniowych i karnych,

  • przygotowywanie wszelakich pism dotyczących spraw karnych,

  • obronę oskarżonych przed sądami wszystkich instancji,

  • przygotowywanie wniosków o odszkodowanie, naprawienie szkody czy zadośćuczynienie,

  • reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji interesów pokrzywdzonych,

  • indywidualne podejście do każdego klienta,

  • profesjonalne i kompleksowe doradztwo.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.