O nas

Pod marką VOLENTI działają trzy dynamicznie rozwijające się podmioty: Kancelaria Prawna, Firma Windykacyjna oraz Biuro Rachunkowe. 

Od ponad 12 lat dostarczamy kompleksowe i skuteczne rozwiązania prawne i podatkowe, dzięki którym zapewniamy maksymalną i trwałą ochronę interesów naszych klientów.

W ramach Kancelarii Prawnej oferujemy porady prawne i reprezentowanie przed sądami oraz organami administracji, opiniowanie i sporządzanie projektów umów, uczestnictwo w negocjacjach handlowych oraz stałą obsługę prawną.

W ramach profesjonalnej windykacji należności oferujemy kompleksową usługę obejmującą wszystkie etapy odzyskiwania należności tj. polubowny, sądowy i egzekucji komorniczej.

Usługi księgowe świadczymy dla przedsiębiorców (jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz dla spółek i dużych firm, które rozliczają się za pomocą pełnych ksiąg rachunkowych.

Volenti non fit iniuria to nasze motto

Łacińska maksyma, która w tłumaczeniu na język polski brzmi: „Dbającemu o swoje interesy, nie dzieje się krzywda” – przyświeca naszej codziennej pracy. Uważamy, że problemy same się nie rozwiązują i dlatego dbamy i wspieramy interesy naszych klientów.

Działamy zgodnie z prawem, a nasi klienci czują się całkowicie bezpiecznie powierzając nam swoje sprawy. Tajemnica adwokacka i radcowska to nie tylko nasz prawny obowiązek, ale również nasza nadrzędna wartość, którą kierujemy się w naszej pracy. Etyka zawodu księgowego  to zobowiązanie do tego, aby rzetelnie i profesjonalnie rozliczać podatki w Państwa firmach. Każde działania podejmujemy z zachowaniem należytej staranności i z dbałością o Państwa interesy.

Zespół to nasza siła

VOLENTI to eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa i rachunkowości, wykorzystujący swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby udzielić Państwu wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. 

Nasz zespół tworzą przede wszystkim prawnicy (adwokaci i radcowie prawni) specjalizujący się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym oraz prawie upadłościowym i naprawczym, a także ekonomiści (księgowi, doradcy podatkowi) zajmujący się obsługą rachunkową Państwa firm oraz doradztwem podatkowym.

Zadbamy o Państwa interesy tak, jak to zrobiliśmy w sprawach naszych dotychczasowych Klientów. Udzieliliśmy skutecznej pomocy prawnej wielu przedsiębiorstwom i osobom prywatnym. Świadczą o tym rekomendacje i pozytywne opinie naszych mocodawców. 

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami