O kancelarii

Dbamy o Twoje interesy

Od ponad 10 lat dostarczamy kompleksowe i skuteczne rozwiązania prawne, dzięki którym możemy zapewnić maksymalną i trwałą ochronę Twoich interesów – niezależnie od obszaru, którego dotyczą. Kancelaria VOLENTI to eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dla których Twój sukces jest priorytetem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak wzmocnić Twoją pozycję, a prawne metody rozwiązywania problemów to narzędzia, dzięki którym zadbamy o Twoje interesy. Gwarantujemy kompleksową obsługę prawną oraz skuteczne rozwiązania, które zapewnią trwałą ochronę Twoich interesów.

Volenti non fit iniuria to nasze motto

Łacińska maksyma, która w tłumaczeniu na język polski brzmi: „Dbającemu o swoje interesy, nie dzieje się krzywda” – przyświeca naszej codziennej pracy. Uważamy, że problemy same się nie rozwiązują i dlatego powierz nam swoje interesy, abyśmy mogli zadbać o nie dla Ciebie.

Działamy zgodnie z prawem, a Ty możesz czuć się z nami całkowicie bezpiecznie. Tajemnica adwokacka i radcowska to nie tylko nasz prawny obowiązek, ale również nasza nadrzędna wartość, którą kierujemy się w naszej pracy. Etyka w naszej pracy to zobowiązanie do tego, aby rzetelnie i profesjonalnie zająć się Twoją sprawą. Każdy nasz prawny krok w drodze do osiągnięcia Twojego celu podejmujemy z zachowaniem należytej staranności i z dbałością o Twoje interesy.

Zespół to nasza siła

Zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich spraw, ponieważ prawnicy Kancelarii VOLENTI to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym (materialnym i procesowym), prawie gospodarczym, handlowym oraz w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W naszym zespole są także ekonomiści zajmujący się analizą finansową i zarządzaniem ryzykiem, abyś mógł osiągnąć większe profity.

Zadbamy o Twoje interesy tak, jak to zrobiliśmy w sprawach naszych dotychczasowych Klientów. Udzieliliśmy skutecznej pomocy prawnej wielu przedsiębiorstwom i osobom prywatnym. Świadczą o tym rekomendacje i pozytywne opinie naszych mocodawców. Budujemy relacje oparte na pełnym zaufaniu, bo wierzymy, że bycie skutecznym prawnikiem oznacza utrzymywanie otwartej komunikacji.

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami