Kariera

Jesteś studentem albo absolwentem prawa lub ekonomii i szukasz pracy jako prawnik, adwokat lub księgowy? Chcesz rozpocząć karierę i zdobyć doświadczenie u boku praktyków?  Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na ciągły rozwój swoich umiejętności i kompetencji. Jeśli jesteś osobą ambitną, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz do celu – wyślij nam swoją aplikację.

Praca - Kancelaria Prawna Katowice

Radca Prawny/Adwokat

Zadania:

– bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii w zakresie oferowanych usług

– przygotowywanie pism w tym procesowych,

– reprezentacja w sądzie.

Wymagania:

– znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego

– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Specjalista ds. Prawno-Finansowych

Zadania:

– budowanie długoterminowych relacji z klientami Kancelarii

– uczestniczenie w długofalowym rozwoju Kancelarii

– aktywne spotykanie z klientami, prezentacja możliwych rozwiązań i dobór odpowiednich dla klienta warunków współpracy

Wymagania:

– komunikatywność i empatia

– prawo jazdy kat. B

– studia wyższe (ekonomiczne lub prawne) będą dodatkowym atutem

– wysoki poziom kultury osobistej

Praca - Biuro Rachunkowe Katowice

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zadania:

– sporządzanie list płac i raportów kadrowo-płacowych

– naliczanie wynagrodzeń na podstawie umów cywilnoprawnych

– przygotowanie deklaracji US, ZUS, PFRON oraz raportów GUS

– ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji

– naliczanie zasiłków

– prowadzenie akt osobowych

– wystawianie zaświadczeń i skierowań dla pracowników

– przygotowywanie dokumentów kadrowych związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

Wymagania:

– min. 2-letnie doświadczenie w naliczaniu i rozliczaniu wynagrodzeń

– bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego osób fizycznych

– doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi

Oferujemy:

– umowę o pracę, umowę zlecenia, kontrakt b2b

– elastyczne godziny początku i zakończenia pracy

– możliwość pracy zdalnej

– możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu na adres poczty elektronicznej: sekretariat@volenti.pl.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o., VOLENTI Rachunkowość Sp. z o.o. oraz VOLENTI Wierzytelności i Prawo Sp. z o.o.  z/s w Katowicach moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami