Wyłudzenia bankowe

Rozwijające się usługi online to ułatwienie, ale z drugiej strony sprzyjają przestępstwom popełnianym w internecie – cyberprzestępstwom. Bardzo częstym wyłudzeniem bankowym są transakcje płatnicze nieautoryzowane przez płatników i phishing (przestępca wyłudził Państwa dane i podszył się pod was). W takich sytuacjach banki bardzo często przerzucają odpowiedzialność na klienta. 

Jeżeli z powodu działalności cyberprzestępców straciliście Państwo swoje pieniądze, pomożemy je odzyskać. Najważniejsze w takim przypadku zgłosić się do nas aby jak najszybciej pomyślnie rozwiązać sprawę.

Wyłudzenia bankowe – Profesjonalna pomoc prawna Pomożemy odzyskać skradzione pieniądze z konta bankowego. Kancelaria Adwokacka VOLENTI. Skontaktuj się z nami. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Sposoby okradania kont bankowych

Najczęstsze sposoby przejmowania środków z konta to:

  • bezpośrednia kradzież,
  • nieautoryzowane transakcje,
  • fałszywe smsy,
  • skanowanie kart płatniczych.

Niezależnie od sposobu, w jaki pieniądze zniknęły z Państwa konta, zadbamy o odzyskanie Państwa środków.

 W przypadku nieautoryzowanej transakcji, bank musi bezwarunkowo zwrócić Państwa pieniądze nie później niż do końca dnia roboczego następującego po dniu stwierdzenia wystąpienia nieautoryzowanej transakcji. Dopiero później bank ustala ewentualną Państwa odpowiedzialność za nieautoryzowaną transakcję. 

Arbiter bankowy

Jeśli z Państwa konta bankowego skradziono niewielką kwotę, pomocny może okazać się Arbiter Bankowy – instytucja działająca przy Związku Banków Polskich. Arbiter rozpatrzy spór między klientem a bankiem do kwoty 12 000 zł. 

Jakie sprawy rozpoznaje arbiter lub jak złożyć wniosek i jaka jest od niego opłata? Potrzebne informacje podajemy TUTAJ >> LINK.

Opinie naszych klientów

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami