Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

  • Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów
  • Posiadamy Ubezpieczenie OC
  • Zapewniamy doradztwo podatkowe i organizacyjne
  • Dbamy o bezpieczeństwo dokumentacji
  • Oferujemy dodatkowe usługi wspierające rozwój biznesu

W naszym biurze oferujemy kompleksową obsługę i otaczamy wsparciem naszych klientów. W świecie zmieniających się przepisów podatkowych możliwość skonsultowania się z kimś, kto wyjaśni niuanse podatkowe i zareaguje w porę, by uchronić przedsiębiorcę przed błędem albo podpowie jakieś rozwiązanie jest na wagę złota.

Kompleksowe usługi księgowe VOLENTI

Niemożliwe jest prowadzenie firmy bez rzetelnej dokumentacji księgowej. W Volenti uważamy, że księgowość to nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczanie podatków.

Świadczymy usługi księgowe w zakresu ksiąg rachunkowych, ksiąg podatkowych i obsługi kadrowo-płacowej. Obsługujemy klientów z różnych branż. Nasze usługi kierujemy do spółek oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za Twoją księgowość. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest posiadana przez nas polisa ubezpieczeniowa OC.

Co wyróżnia nasze biuro księgowe?

20-letnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz zaangażowanie przesądzają o tym, że coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna z nami współpracę.

Podstawą udanej współpracy jest wzajemne rozumienie swoich oczekiwań i dobra komunikacja. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sam wybierasz sposób, w jaki się z nami skontaktujesz oraz przekażesz nam dokumenty. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i prowadzonej przez Ciebie działalności.

Usługi księgowe online

Nie jesteś ze Śląska, a chciałbyś skorzystać z naszych usług? A może mieszkasz gdzieś niedaleko naszej siedziby, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy tylko po to, by zostawić dokumenty? To żaden problem, bo kontaktujemy się z klientami także mailowo!

Tą drogą może też odbywać się pełny przepływ dokumentacji. To bezpieczne. Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy, w jaki sposób działają nasze usługi online.

KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIĘGOWE VOLENTI

Usługa dla spółek i dużych firm

Listy płac, kartoteki wynagrodzeń, deklaracje ZUS

Uproszczona forma opodatkowania działalności

Bilans, rachunek zysków i strat

Opracowanie zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych

Drobna działalność zarobkowa

Rejestracja spółek

 

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami

Obszar działalności Volenti

Lista miast, w których świadczymy usługi