Biuro rachunkowe

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym oferującym księgowość dla firm z całej Polski. Wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności księgowe we wspieraniu polskich przedsiębiorstw. Nasze usługi księgowe kierujemy do małych i średnich firm. Dysponujemy także rozbudowaną kadrą pracowniczą zdolną do wsparcia dużych spółek o zasięgu międzynarodowym. 

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Pełna księgowość oraz outsourcing kadr i płac dla firm ​

Oferujemy pomoc w kontekście prowadzenia pełnej księgowości. Jesteśmy także w stanie prowadzić outsourcing kadr i płac. Jako biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów.

Współpraca z nami to znakomity sposób na dużą oszczędność czasu w kontekście samodzielnego prowadzenia rozliczeń oraz oszczędność pieniędzy w kontekście samodzielnego zatrudniania księgowych i kadrowych.

Dobry księgowy to brak problemów podatkowych

Współpracujemy bezpośrednio z zespołem kancelarii prawnej VOLENTI, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wsparcie firmom – zarówno w kwestiach podatkowych, jak i prawnych. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, dzięki czemu przedsiębiorca może zyskać dodatkowe środki finansowe w związku z przejściem na preferencyjną formę podatkową. Nasze usługi księgowe kierujemy głównie do przedsiębiorców ze śląska (Katowic) jak i całej Polski. Wszystkie formalności niezbędne do prowadzenia księgowości można u nas realizować on-line.

KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIĘGOWE VOLENTI

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Poniżej znajduje się oferta dla klienta. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Usługa dla firmy

Usługa dla spółek i dużych firm

Planowanie podatkowe

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami

Obszar działalności Volenti

Lista miast, w których świadczymy usługi