Biuro rachunkowe

Jesteśmy certyfikowanym Biurem Rachunkowym zlokalizowanym w Katowicach. Posiadamy zespół specjalistów, który oprócz rozeznania we współczesnych realiach biznesu może pochwalić się 20 letnim doświadczeniem, oraz na bieżąco aktualizowaną wiedzą ekspercką. Nasi pracownicy mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Stawiamy na długotrwałą relację z klientami oraz wzajemne zaufanie. Zapewniamy również pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonej przez naszych klientów działalności gospodarczej.

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych klientów, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaimplementować indywidualne rozwiązania dla danego klienta.

Mamy świadomość, że oczekiwania klientów będą zawsze uwarunkowane obecnym etapem rozwoju firmy, a także celami strategicznymi jakie sobie postawią, dlatego gwarantujemy stabilną obsługę nawet w sytuacji bardzo dynamicznego rozwoju firmy.

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Nasze usługi księgowe kierujemy głównie do przedsiębiorców ze śląska (Katowic) jak i całej Polski. Wszystkie formalności niezbędne do prowadzenia księgowości można u nas realizować on-line.

KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIĘGOWE VOLENTI

Usługa dla spółek i dużych firm

Listy płac, kartoteki wynagrodzeń, deklaracje ZUS

Uproszczona forma opodatkowania działalności

Bilans, rachunek zysków i strat

Opracowanie zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych

Planowanie podatkowe

Drobna działalność zarobkowa

Rejestracja spółek

 

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami

Obszar działalności Volenti

Lista miast, w których świadczymy usługi