Biuro rachunkowe Bytom

Biuro rachunkowe VOLENTI realizuje pełną księgowość w Bytomiu dedykowaną dla firm i osób fizycznych oraz prowadzi bieżące doradztwo podatkowe, gwarantując najwyższą jakość usług. Jeśli więc szukacie Państwo dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego, to z pełną odpowiedzialnością oferujemy usługi księgowe biura rachunkowego VOLENTI. Działamy kompleksowo i rzetelnie, proponując naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania finansowe w zakresie podatku VAT, przychodów i rozchodów w celu zminimalizowania obciążeń podatkowych prowadzonych przez nich biznesów.

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Pełna księgowość dla firm z Bytomia

Biuro rachunkowe w Bytomiu świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe dla przedsiębiorców (firm czy jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz spółek i dużych firm rozliczających się za pomocą pełnych ksiąg rachunkowych. Oferujemy między innymi:

  • obsługę kadr i płac;
  • księgi rachunkowe;
  • prowadzenie przychodów i rozchodów;
  • sprawozdania PIT;
  • CIT-y.

Zapewniamy również doradztwo podatkowe. W ramach świadczonych przez nas usług pełnej księgowości nasze biuro księgowe dokona optymalizacji podatkowej biznesu w celu obniżenia jego kosztów prowadzenia.

Dobry księgowy w Bytomiu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje z zakresu szeroko pojętego rozliczania klientów i obsługi podmiotów gospodarczych. Biuro rachunkowe w Bytomiu tworzą wybitni adwokaci i prawnicy, dlatego też możemy zaoferować kompleksowe prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie w dobrej cenie.

Opłata miesięczna jest uzależniona od formy rozliczenia danej firmy (KPiR, ryczałt ewidencjonowany, księgi rachunkowe), ale również od tego, czy zachodzi potrzeba prowadzenia także obsługi kadrowo-płacowej.

Współpraca z nami ma wiele zalet. Jest to duża oszczędność czasu, ponieważ albo sami odbierzemy od Państwa niezbędne dokumenty, albo prześlecie je drogą elektroniczną lub pocztą. Ponadto dopilnujemy wszystkich terminów, gwarantując rozliczenie podatków na czas. Oferujemy również wsparcie prawne, ponieważ posiadamy także swoją kancelarię prawną.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.