Odszkodowania powypadkowe

katowice odszkodowania powypadkoweKancelaria odszkodowawcza zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadków w pracy, na chodniku i w rolnictwie.

Odszkodowanie za wypadek w pracy należy się pracownikowi, jeśli pracodawca nie zadbał o odpowiednie, zgodne w przepisami, przygotowanie miejsca pracy. Dotyczy również sytuacji, w których pracownik nie był wyposażony w wymagane ochraniacze oraz nie posiadał odpowiednich badań lekarskich. Poszkodowany w takiej sytuacji może ubiegać się, bezpośrednio od pracodawcy, o zadośćuczynienie, odszkodowanie czy rentę.

Powypadkowe odszkodowania – Katowice, Śląsk Profesjonalne dochodzenie odszkodowań powypadkowych i pomoc prawna. Zbadamy wszystkie kwestie, abyś mógł dochodzić najwyższego odszkodowania. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Właściciel nieruchomości jest zobowiązany utrzymać w należytym porządku chodniki, przystanki autobusowe i przejścia dla pieszych. Mają one być w takim stanie, aby nie zagrażały bezpieczeństwu innych osób. W szczególności jest to ważne w okresie zimowym, kiedy oblodzone i zaśnieżone chodniki zwiększają ryzyko poślizgnięcia się oraz narażenia na uszkodzenia ciała. Poszkodowany w ten sposób przechodzień może ubiegać się o odszkodowanie.

Zostałeś poszkodowany w wypadku drogowym / wypadku komunikacyjnym?

Negatywne konsekwencje tego zdarzenia można w pewien sposób zrekompensować poprzez naprawienia szkody. Dowiedz się, czy przysługuje Ci należne odszkodowanie.

Odszkodowania za wypadki rolnicze

Rolnik opłaca obowiązkowo ubezpieczenie OC, które chroni go, jeśli wyrządziłby szkodę osobie trzeciej w związku z prowadzeniem rolniczej działalności. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rolników chroni ich przy zaistnieniu wypadku w gospodarstwie. Obejmuje ono zarówno szkody wynikające z rażącego zaniedbania, jak i te wyrządzone umyślnie.

Kancelaria odszkodowawcza obsługuje odszkodowania za wypadki rolnicze i odszkodowania za budynki rolnicze.

Volenti Katowice - odszkodowania po wypadku

Zespół naszych specjalistów gwarantuje:

  • szczegółową analizę w zakresie możliwości dochodzenia odszkodowania,

  • fachową i kompleksową pomoc w ubieganiu się o roszczenia odszkodowawcze,

  • pomoc merytoryczną w gromadzeniu materiału dowodowego i wszelkiej potrzebnej dokumentacji,

  • indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy, poparte wieloletnim doświadczeniem.

Volenti

Skontaktuj się z nami.