Doradztwo podatkowe i prawne

Specjalizujemy się w bieżącym doradztwie podatkowym i prawnym, dzięki czemu nasz klient może zyskać dodatkowe środki finansowe w wyniku wdrożenia zaproponowanych przez nas rozwiązań.

Zapewniamy przedsiębiorcom reprezentację podczas kontroli i postępowań podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi.

Oferujemy:

  • doradztwo w zakresie wyboru najlepszej formy opodatkowania,
  • doradztwo z zakresu obowiązków podatkowych, z zakresu rachunkowości oraz ubezpieczeń społecznych,
  • doradztwo w zakresie: podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od towarów i usług VAT, cła, akcyzy, podatku od czynności cywilnoprawnych PCC, podatku od nieruchomości, podatku od spadków i darowizn,
  • przygotowanie i wdrożenie strategii podatkowej.

Zakładanie firmy

Doradzamy naszym klientom w zakresie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej: spółki kapitałowe (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjna), spółki osobowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna), jednoosobowe działalności gospodarcze (w tym  w ramach spółki cywilnej).

Przygotowujemy niezbędne dokumenty zgłoszeniowe dla nowych przedsiębiorców oraz pomagamy zarejestrować spółki prawa handlowego.

Doradztwo prawne

Współpracujemy bezpośrednio z zespołem Kancelarii Prawnej VOLENTI, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wsparcie firmom – zarówno w kwestiach podatkowych, jak i prawnych. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem prawnym i podatkowym, dzięki czemu przedsiębiorca może zyskać dodatkowe środki finansowe. 

Reprezentujemy klienta w postępowaniach przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed sądami administracyjnymi.

Sporządzamy też wnioski o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego.

Opinie naszych klientów

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami