Odszkodowania komunikacyjne

odszkodowania komunikacyjne śląskKancelaria odszkodowawcza zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych z tytułu wszelkiego rodzaju wypadków komunikacyjnych.

VOLENTI dysponuje specjalistyczną wiedzą, aby skutecznie dochodzić roszczeń za odszkodowania komunikacyjne. Katowice (śląsk) to główna lokalizacja naszych klientów, którzy zostali poszkodowani w wypadku komunikacyjnym.

Zostałeś poszkodowany w wypadku drogowym? Negatywne konsekwencje tego zdarzenia można w pewien sposób zrekompensować. Dowiedz się, czy przysługuje Ci należne odszkodowanie.

Odszkodowania komunikacyjne – Katowice, Śląsk Profesjonalne dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych i pomoc prawna. Zbadamy wszystkie kwestie, abyś mógł dochodzić najwyższego odszkodowania. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Pomożemy Ci zrekompensować doznaną krzywdę

Na polskich drogach każdego roku zostaje rannych i ginie wiele osób. Poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych należy się odszkodowanie, nieprzysługujące tylko sprawcom zdarzeń. 

Pokrzywdzeni mogą ubiegać się o uzyskanie odszkodowania za uszkodzony pojazd, zadośćuczynienie oraz o odszkodowanie za tzw. szkodę na osobie

Samodzielnie ubiegając się o rekompensatę możesz jednak wywalczyć zaniżone odszkodowanie i możliwość naprawienia szkody.

Jeśli poszkodowany w wypadku poniósł uszczerbek na zdrowiu, kancelaria odszkodowawcza może wywalczyć opcję ubiegania się o zwrot kosztów nie tylko rehabilitacji i całościowej opieki zdrowotnej, ale też koszty leczenia, np. za sprzęt medyczny, opatrunki czy lekarstwa, jak również może ubiegać się o jednorazowe odszkodowanie, rentę na zwiększone potrzeby, rekompensatę z tytułu utraconych zarobków, odszkodowanie za naprawę pojazdu i wszystko, co z tym związane, rentę uzupełniającą, która wyrównywałaby różnicę w zarobkach po wypadku i przed nim.

Odszkodowania komunikacyjne - Katowice, Śląsk

Nasza Kancelaria Adwokacka VOLENTI oferuje:

  • profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie roszczeń odszkodowawczych, oparte na bogatym, wieloletnim doświadczeniu,
  • pomoc w zgłoszeniu szkód komunikacyjnych (np OC sprawcy), poznamy decyzję ubezpieczyciela), komunikacja z towarzystwem ubezpieczeniowym,
  • fachowe poprowadzenie postępowania w celu uzyskania satysfakcjonującej kwoty odszkodowania,
  • merytoryczne wsparcie przy zbieraniu materiału dowodowego,
  • opracowanie odpowiedniej strategii działania w zakresie roszczeń odszkodowawczych,
  • reprezentowanie klienta w postępowaniach polubownych przed sądem cywilnym lub karnym oraz przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Volenti

Skontaktuj się z nami.