Biuro rachunkowe Sosnowiec

Z usług biura rachunkowego korzysta wielu przedsiębiorców. Taka praktyka pozwala uzyskać kontrolę nad dokumentacją podatkową i ogranicza możliwość wystąpienia różnego rodzaju pomyłek w rozliczeniach. Jakie są zalety korzystania z oferty VOLENTI w Sosnowcu?

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Pełna księgowość dla firm z Sosnowca​

Biuro rachunkowe jest podmiotem gospodarczym, które oferuje usługi księgowe z zakresu płac, rachunkowości i dokumentacji kadrowej. Pracownicy takiej firmy działają na rzecz i w imieniu zleceniodawcy, którym może być organizacja, instytucja lub osoba fizyczna. Całość świadczeń odbywa się na podstawie umowy.

Bez względu na to, czy prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą, czy też jest się właścicielem wielkiej korporacji, należy wypełniać obowiązki z zakresu księgowości. Choć na początku prowadzenie dokumentacji, pilnowanie ważnych terminów rozliczania się z podatku i inne urzędowe sprawy wydają się całkowicie do opanowania, wraz z rozwojem biznesu może zwyczajnie brakować czasu na tzw. trzymanie ręki na pulsie. Wtedy nieocenione okazują się usługi biura rachunkowego w Sosnowcu, dzięki którym można odetchnąć z ulgą i zająć się tym co najważniejsze – wdrażaniem nowych pomysłów do własnej firmy. Oczywiście należy liczyć się z ponoszeniem pewnych kosztów za sprawne działanie w obszarze podatkowym i finansowym w imieniu klienta.

Dobry księgowy ​

W ofercie biura rachunkowego VOLENTI znaleźć można rozbudowane usługi realizowane przez bardzo dobrych księgowych, wśród których wymienia się:

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  • prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych,
  • prowadzenie księgowości i ksiąg rachunkowych,
  • obsługa kadr i płac (na zasadzie outsourcingu),
  • doradztwo podatkowe i prawne (w tym reprezentacja klienta przed sądem).

Sporym plusem korzystania z księgowości VOLENTI jest bezproblemowa komunikacja z poszanowaniem czasu klienta. Dokumenty potrzebne do rozpoczęcia współpracy z biurem rachunkowym można przesłać mailowo lub na adres firmy. Istnieje także opcja osobistego odebrania ich przez księgowych z VOLENTI. Dodatkowo można liczyć na wsparcie prawne oraz terminowość w rozliczaniu różnego rodzaju płatności.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.