Biuro rachunkowe Chorzów

Sprawdzony, dobry księgowy to pewność, że formalne sprawy związane z prowadzeniem biznesu będą zawsze dopięte na ostatni guzik. W biurze rachunkowym VOLENTI w Chorzowie zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową w szerokim zakresie!

Biuro rachunkowe VOLENTI Pełna księgowość dla firm i doradztwo podatkowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie księgowości. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Pełna księgowość dla firm z Chorzowa​

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla firm. Obsługujemy zarówno mniejsze jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy i spółki.

Jesteśmy skoncentrowani na pełnym wsparciu wszystkich z naszych klientów, aby prowadzenie biznesu mogło być jeszcze łatwiejsze. Dzięki nam Państwa firma może zyskać dobrego księgowego w codziennych obowiązkach.

Wśród naszych usług znajdują się:

  • Księgowość – prowadzimy usługi rachunkowe w ramach rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz ksiąg rachunkowych.
  • Podatki – kompleksowo zajmujemy się obowiązkami podatkowymi w imieniu klientów.
  • Kadry i płace – przygotowujemy dokumentację, rozliczamy umowy i świadczymy inne usługi dla firm zatrudniających pracowników.
  • Doradztwo podatkowe i doradztwo prawne dla biznesu – prowadzone przez zespół adwokatów i doradców podatkowych z wieloletnim doświadczeniem.
  • Reprezentacja przed urzędami – występujemy w imieniu naszych klientów przed US, ZUS i innymi organami administracji.

Dobry księgowy w Chorzowie

Współpraca z biurem rachunkowym VOLENTI w Chorzowie związana jest z licznymi korzyściami. To nie tylko oszczędność czasu na sprawach formalnych, które dotykają wszystkich przedsiębiorców, ale również terminowość, niższe ryzyko błędów i kompleksowe wsparcie związane z prowadzeniem działalności.

Nasi księgowi dbają o pełne zadowolenie klientów, reprezentując ich interesy i wspierając ich niezależnie od rodzaju działalności. Dzięki temu prowadzenie biznesu staje się znacznie prostsze i bezpieczniejsze.

Zapraszamy do wybrania naszych usług księgowych i kadrowo-płacowych!

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.