Obsługa prawna i księgowa w jednym miejscu

Prowadzisz własny biznes? Potrzebujesz wsparcia i fachowej obsługi pod względem prawno-księgowym, ale nie chcesz tracić czasu na jej szukanie? VOLENTI to profesjonaliści – prawnicy i księgowi – najwyższego szczebla, którzy kompleksowo opiekują się swoimi Klientami.

Zakładając działalność, zwykle w pierwszej kolejności każdy właściciel rozpoczyna poszukiwanie sprawdzonego, poleconego i niezawodnego księgowego. Do tego dochodzą aspekty lokalizacyjne oraz finansowe. Z czasem okazuje się, że potrzebna jest porada prawna… i wtedy rozpoczyna się przekazywanie dokumentów, problem z synchronizacją czasu pracy księgowego z prawnikiem oraz ogromna strata czasu oraz pieniędzy dla przedsiębiorcy. A co jeżeli można tego uniknąć?

Holistyczne podejście

Podczas wyboru księgowego do swojej firmy warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt: kompleksowość. Nawet najlepszy księgowy z czasem może potrzebować wsparcia prawnego dla Twojej firmy. Wówczas zaczynają się problemy, które dodatkowo angażują właściciela przedsiębiorstwa. Z jednej strony należy znaleźć dobrego prawnika, z drugiej – dostarczyć mu wymagane dokumenty, a po nich… kolejne, kolejne i kolejne.

Skorzystanie z obsługi prawnej i księgowej w jednym miejscu całkowicie minimalizuje ten problem, nie oczekując od przedsiębiorcy zaangażowania. Dokumentacja znajduje się w jednym miejscu, każdy – zarówno prawnik, jak i księgowy – mają do niej dostęp, a do tego właściciel firmy nie musi zastanawiać się, kto w danym momencie posiada określony dokument. To najlepsze i najprostsze rozwiązanie.

Jedna stawka, zamiast dwóch

Sprawy prowadzone przez jedną placówkę prawno-księgową zapewniają także dużą oszczędność czasu. Wszelkie sprawy są szybciej i sprawniej rozwiązywane. Nie tracisz zbędnego czasu potrzebnego na przesyłanie dokumentacji, czy ustalanie spotkań pracowników różnych firm. Zwłaszcza że każde tego typu przedsięwzięcie wiąże się z kosztami: omówienie problemu, dostarczenie materiałów, współpraca – za to wszystko przedsiębiorca musi zapłacić. I to dwóm firmom!

W przypadku współpracy z jedną placówką, która oferuje kompleksową obsługę, stawka jest stała. Biuro Rachunkowe nieprzerwanie współpracuje z Kancelarią Prawną, dzięki czemu każde z nich ma dostęp do pełnej dokumentacji. Umowa zobowiązuje pracowników działów do bieżącego zapoznawania się ze sprawami klienta i udzielania porad najbardziej korzystnych dla niego. Oznacza to jeszcze mniej czasu potrzebnego na udzielenie porady, mniej kosztów i więcej spokoju.

Interdyscyplinarne, spersonalizowane podejście

Firma objęta opieką kancelarii prawno-księgowej dużo bezpieczniej i spokojniej może skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Dlaczego? Zgromadzeni w jednym miejscu specjaliści mają szersze spojrzenie, interdyscyplinarne podejście i zaufanie do siebie, co pozwala im pracować transparentnie. Przedsiębiorstwo jest więc obsłużone na najwyższym poziomie.

Dzięki dostępności i współpracy fachowców w jednym miejscu, nasi klienci mogą liczyć na spersonalizowaną ofertę, idealnie dobrana do ich potrzeb. Profesjonaliści VOLENTI dobierają najlepsze dla klienta rozwiązania tak, by spełniały one jego oczekiwania. Ścisła współpraca pozwala na indywidualne podejście.

Pomoc w każdym aspekcie

Klienci kancelarii prawno-księgowej VOLENTI nie martwią się ani o rozliczenia regularnie wysyłane do ZUS czy Urzędu Skarbowego, ani o jakiekolwiek prawne wyjaśnienia. W razie potrzeby, w ramach obsługi, reprezentujemy współpracujące z nami firmy również przed sądem. A mając pełny ogląd na sytuację prawno-finansową, możemy zapewnić doskonały poziom naszych działań.

Kontakt z nami:

tel.: 32 265 40 00

e-mail: sekretariat@volenti.pl

5/5 - (1 vote)

VOLENTI.

Skontaktuj się z nami

Odszkodowanie powypadkowe

Odszkodowanie powypadkowe to świadczenie finansowe, które przysługuje osobom, które doznały szkody w wyniku wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia. Jest to rodzaj rekompensaty, która ma na celu

Czytaj więcej»

Prawo karne

Prawo karne stanowi nieodłączną część systemu prawnego każdego państwa, regulując zachowania uznane za przestępstwa lub wykroczenia oraz określając kary lub sankcje, które mogą być nałożone

Czytaj więcej»