Kancelaria Prawna Bielsko Biała

Kancelaria Volenti to zespół skutecznych adwokatów, windykatorów i księgowych, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa i rachunkowości. Są to zarówno adwokaci i radcy prawni, jak i księgowi oraz doradcy podatkowi. Dzięki temu nasi Klienci z Bielska Białej mogą liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie nie tylko w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym czy w prawie upadłościowym i naprawczym, ale również w obsłudze rachunkowym i doradztwie podatkowym. Świadczymy usługi prawnicze podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Od ponad 10 lat zapewniamy naszym kontrahentom maksymalną i trwałą ochronę ich interesów.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Bielsku Białej

VOLENTI to Kancelaria Prawna i spółki. W związku z tym świadczone przez nas wsparcie prawników w codziennym prowadzeniu biznesu jest kompleksowe, a przy tym profesjonalne i skuteczne.

Kancelaria Prawna w Bielsku Białej oferuje więc obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, windykację (wszystkie etapy odzyskiwania należności tj. polubowny, sądowy i egzekucji komorniczej) i zakup wierzytelności (w pełnym zakresie) oraz usługi księgowe (dla przedsiębiorstw, spółek czy dużych firm). Stoimy na straży naszych Klientów działając rzetelnie i kompleksowo oraz w myśl maksymy „Dbającemu o swoje interesy, nie dzieje się krzywda”.

Zespół skutecznych prawników

Gwarantujemy, że podejmowane przez nas działania są zgodnie z prawem, a tajemnica adwokacka i radcowska to nie tylko nasz prawny obowiązek, ale również wartość wyznaczająca zasady naszej pracy. Z kolei etyka zawodu księgowego nakazuje nam działać z zachowaniem należytej staranności oraz dbałości o interesy naszych Klientów.

Kancelaria Bielsko Biała bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy udzielamy profesjonalnego wsparcia prawnego na wielu płaszczyznach. Nasz zespół to nasza siła – co z perspektywy naszych Klientów jest naszą ogromną zaletą. Rekomendacje i pozytywne opinie naszych mocodawców stanowią najlepsze potwierdzenie naszego profesjonalizmu i skuteczności w działaniu. Gwarantujemy, że o Państwa interesy zadbamy równie dobrze.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.