Kancelaria Prawna Katowice

Obsługa księgowo-prawna firmy to niewątpliwie bardzo istotny aspekt jej działalności. Problemy, z jakimi obecnie muszą mierzyć się przedsiębiorcy bardzo często wykraczają poza kompetencje pracowników i wymagają zaangażowania specjalistów z różnych obszarów, którzy nie tylko dysponują specjalistyczną wiedzą, praktyczną poradą prawną, ale również potrafią spojrzeć na problem całościowo i holistycznie przez pryzmat całego profilu działalności przedsiębiorstwa. Kancelaria VOLENTI w Katowicach służy profesjonalną pomocą i doradztwem prawnym.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Katowicach​

Mieszcząca się w sercu Katowic kancelaria prawno-podatkowa VOLENTI świadczy usługi z zakresu prawa podatkowego, skutecznego odzyskiwania należności od kontrahentów zwlekających z zapłatą oraz oferuje pełną obsługę księgową dla wszystkich podmiotów rozliczających się za pomocą pełnych ksiąg. Zatrudniamy bardzo dobrych radców prawnych i prawników, którzy specjalizują się w prawie cywilnym, kodeksie spółek handlowych, prawie budowlanym, bankowym, administracyjnym oraz rodzinnym. Uczestniczymy ponadto w mediacjach i udzielamy pomocy frankowiczom.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI oferuje również stałe wsparcie i konsultacje prawne z zakresu prawa pracy czy kodeksu spółek handlowych. Przygotowujemy i opiniujemy wzory umów, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i innymi organami administracji, prowadzimy sprawy odszkodowawcze, a także uczestniczymy w negocjacjach handlowych.

Nasi klienci mogą liczyć na współpracę z doświadczonymi specjalistami o bogatej wiedzy prawniczo-podatkowej, którzy gwarantują przyjęcie najbardziej optymalnych i bezpiecznych rozwiązań natury prawnej, podatkowej czy biznesowej.

Zespół skutecznych prawników​

Kancelaria prawna VOLENTI w Katowicach to synonim indywidualnego podejścia do sprawy każdego klienta (zarówno indywidualnego jak i przedsiębiorcy), terminowość, solidność, tajemnica zawodowa i niezwykła skuteczność. Nasi prawnicy i adwokaci nieustannie uczestniczą w wielu różnych szkoleniach, dzięki którym wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje oraz są zawsze na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.