Kancelaria Prawna Ruda Śląska

Dynamiczny rozwój VOLENTI pozwala nam pomagać jeszcze większej liczbie klientów, którzy zostali pokrzywdzeni przez nieuczciwych kontrahentów. Kancelaria Prawna w Rudzie Śląskiej zajmuje się przede wszystkim przeprowadzaniem skutecznych procesów windykacyjnych i odzyskiwaniem należności. Jednak w ofercie jest również kompleksowa obsługa prawna przez dobrych i skutecznych prawników z naszego zespołu. Obejmuje ona zarówno porady prawne, jak i biuro rachunkowe, gdzie przedsiębiorca uzyska pomoc księgową. Kompleksowe podejście do problemów naszego klienta jest tym, co wyróżnia nas na rynku – każda sprawa rozpatrywana jest z różnych kątów, tak aby przynieść największą korzyść.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Rudzie Śląskiej

Profesjonalna windykacja, którą zajmuje się Kancelaria Adwokacka w Rudzie Śląskiej jest wieloetapowa. Obejmuje wszystkie możliwe kroki aby odzyskać dług. Jest to windykacja polubowna, sądowa i komornicza. W ramach działań reprezentujemy przedsiębiorcę przed sądem, uczestniczymy w negocjacjach z dłużnikiem i tworzymy odpowiednie pisma ponaglające.

W ramach działalności oferujemy również przedsiębiorcom pełną obsługę prawną, począwszy od tworzenia umów, prowadzenie spraw sądowych czy reprezentowanie w organach administracji państwowej. W zespole pracują specjaliści z konkretnych dziedzin prawa, którzy w sposób dokładny zawsze analizują dany przypadek. Każdy przedsiębiorca ma przydzielonego specjalistę, który najdokładniej zna jego sytuację i zajmuje się stałą obsługą prawną.

Również usługi księgowe świadczone są w sposób kompleksowy zarówno jednoosobowym działalnościom gospodarczym, jak i spółkom, które korzystają z pełnej księgowości.

Eksperci prawa

Każdy z naszych pracowników charakteryzuje się wysoką etyką pracy i jest specjalistą w swojej dziedzinie:

  • radcowie prawni i adwokaci zajmują się prawem cywilnym, gospodarczym czy handlowym, a nawet w razie konieczności prawem upadłościowym,
  • księgowi to specjaliści z ekonomii i rachunkowości, zajmujący się nie tylko bieżącymi rozliczeniami, ale również doradztwem podatkowym.

Każdy z naszych klientów jest traktowany w sposób indywidualny, a nasza kancelaria dba skutecznie o jego interesy.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami