Kancelaria Prawna Rybnik

Nasza kancelaria adwokacka w Rybniku skupia się na tworzeniu optymalnych strategii prawnych i podatkowych nie tylko pod prawem polskim, ale również pod prawem międzynarodowym. Zapewniamy specjalistyczne wsparcie przy windykacji i zakupach wierzytelności. Obsługujemy nie tylko różnorodne podmioty gospodarcze, ale także osoby fizyczne. Nasza kancelaria prawna zapewnia również kompleksowe usługi księgowe. Na rynku działamy od ponad 10 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć wielu stałych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze usługi i polecają je znajomym.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Rybniku

Nasza kancelaria prawna zatrudnia dobrych i skutecznych prawników z Rybnika, którzy specjalizują się w wielu różnych dziedzinach prawa. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Zatrudniamy nie tylko doświadczonych adwokatów, ale również radców prawnych, którzy oferują fachowe wsparcie w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Współpracujemy na bieżąco z ekonomistami, którzy specjalizują się w doradztwie podatkowym.

Spośród konkurencyjnych kancelarii prawnych wyróżnia nas rzetelność, pełen profesjonalizm, uczciwość i terminowość w realizacji przyjętych zleceń. W naszej szerokiej ofercie usługowej znajduje się między innymi doradztwo korporacyjne, doradztwo prawne przy pozyskiwaniu nowego kapitału, czy też doradztwo w zakresie prawa pracy. Posiadamy w zespole najlepszych adwokatów od prawa spółek, dzięki którym dowiedzą się państwo jak zgodnie z prawem dokonać podziału, połączenia lub przekształcenia spółki. Specjalistyczne doradztwo finansowe jest dobrym wyborem nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla początkujących przedsiębiorców.

Eksperci prawa

Specjalistyczna pomoc prawna zawsze poprzedzona jest rzetelną analizą konkretnego przypadku i wyborem optymalnego rozwiązania. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi i różnorodnymi organami administracji publicznej. Zapewniamy także wsparcie przy sporządzaniu umów i pism procesowych.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.