Windykacja Dąbrowa Górnicza

Nasza kancelaria usługi windykacyjne realizuje między innymi na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Naszym zadaniem jest podjęcie działań w imieniu naszych klientów w zakresie szeroko pojętej windykacji długów. Świadczymy usługi nie tylko dla dużych podmiotów gospodarczych i korporacji, ale także dla osób prywatnych.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Dąbrowie Górniczej

Klient musi zdawać sobie sprawę z tego, że im szybciej zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, tym większa jest szansa na skuteczne odzyskanie długu. Na początku zajmujemy się windykacją polubowną. Oznacza to, że nasz zespół doświadczonych prawników i adwokatów wysyła do klienta odpowiednio skonstruowane wezwania do zapłaty. Ich celem jest dążenie do polubownego załatwienia sprawy, bez konieczności angażowania organów sądowych. Bardzo często już na tym etapie udaje się wyegzekwować należne kwoty i zakończyć postępowanie.

Jeśli windykacja polubowna nie przynosi żadnych efektów, przychodzi pora na wszczęcie postępowania sądowego (windykacja sądowa). Nasi adwokaci z przyjemnością reprezentują klienta, dbając o jego dobre imię i składając wniosek do sądu o egzekucję należności. Podczas rozprawy reprezentują naszych klientów w sądzie. Jeśli wyrok okazuje się korzystny, nasi prawnicy zajmują się z złożeniem do komornika wniosku o jak najszybszą egzekucję komorniczą. Zostanie ona przeprowadzona ze wszystkich składników majątku klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usług windykacyjnych?

Windykacja długów w Dąbrowie Górniczej, którą się zajmujemy, to opcja bardzo korzystna dla naszych klientów pod względem finansowym. Stanowimy tańszą alternatywę dla dużych firm windykacyjnych. To, co nas wyróżnia to fakt, że nie wymagamy cesji należności. Przez cały czas klient pozostaje wyłącznym właścicielem długu. Działamy na podstawie wypisanych dla nas upoważnień.

Podsumowując, tym co nas wyróżnia, jest doświadczony zespół pracowników, wiedza i konsekwencja, które pozwolą naszym klientom na odzyskanie ich ciężko zarobionych pieniędzy. Windykacja za którą idzie pomoc w odzyskaniu należności naszych klientów to dla nas sprawa pierwszorzędna.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.