Windykacja Kraków

Nasza kancelaria prawna VOLENTI kieruje ofertę windykacji dla kontrahentów Krakowa i okolic. Specjalizujemy się w windykacji długów, której celem jest jak najszybsze i sprawne odzyskanie Państwa należności. W procesie windykacji, który jest przeprowadzany przez naszych najlepszych prawników, szczególną uwagę przykładamy do troski o państwa dobre imię i wizerunek. Nasze usługi windykacyjne świadczymy na rzecz zarówno dużych firm, jak i małych klientów prywatnych.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Krakowie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że należne Państwu zobowiązania to pieniądze, które są efektem waszej ciężkiej pracy. Dlatego za przeprowadzone przez nas działania nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. W procesie jakim jest windykacja naszym wynagrodzeniem będzie prowizja, odprowadzona od kwot, które uda nam się wyegzekwować od dłużnika. W przypadku, kiedy egzekucja okaże się bezskuteczna, nie pobieramy od Państwa kosztów zastępstwa procesowego lub egzekucyjnego – a te potrafią być bardzo wygórowane.

Warto wspomnieć również o tym, że korzystając z naszych usług, przez cały czas pozostają Państwo wyłącznymi właścicielami należnych wierzytelności. Nie są Państwo zmuszeni do przenoszenia swoich praw na zewnętrzny podmiot. Dbamy przez cały czas o dobry kontakt z Państwem – w każdym momencie jesteśmy w stanie poinformować, na jakim etapie znajduje się aktualnie prowadzona sprawa.

Skuteczna windykacja należności

Wychodzimy z założenia, że każdy dług da się skutecznie wyegzekwować. Dlatego z przyjemnością podejmujemy się windykacji wierzytelności, które na pierwszy rzut oka wydają się trudne i sporne.

Nasze działania związane z windykacją zaczynamy w momencie, kiedy zgłoszą się Państwo do nas. Może to nastąpić już w momencie pierwszego dnia po upływie terminu płatności. Muszą Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że im szybciej zlecą nam odzyskanie należności, tym szybciej odzyskają swoje pieniądze. Nasza współpraca będzie polegać na zaufaniu, szacunku i konsekwencji. Dla nas liczy się to, by prowadzona sprawa ostatecznie zakończyła się sukcesem, dlatego zrobimy wszystko, by do tego doszło.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.