Windykacja Łódź

Jesteśmy kancelarią, która pomogła tysiącom Polaków odzyskać swoje należności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces windykacji bardzo często bywa dla wierzyciela długi i kosztowny. Robimy więc wszystko, by nasze usługi windykacyjne w Łodzi były nie tylko skuteczne i sprawdzone, ale także przede wszystkim – opłacalne finansowo. Dlatego też od wierzycieli nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem jest prowizja, którą odprowadzimy od wywalczonej kwoty. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych to osoby, które charakteryzują się konsekwencją, doświadczeniem i wiedzą, która pomaga im rozwiązać nawet pozornie beznadziejne sprawy.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Łodzi

Nasze działania rozpoczynamy od windykacji polubownej. Oznacza to, że konstruujemy wezwania do zapłaty, które następnie zostaną dostarczone pod adres dłużnika. Mamy nadzieję, że to właśnie na tym etapie zakończy się nasza sprawa. Ogromną część należności udaje nam się odzyskać już teraz. Prowadzimy negocjacje, które dają możliwość odzyskania pieniędzy przy pomocy zawartej ugody.

Bardzo często bywa tak, że dłużnik lekceważy wcześniej zawarte ustalenia, a wtedy podejmujemy działania nieco bardziej agresywne, tj windykacja sądowa. Na tym etapie naszym zadaniem jest przygotowanie i wniesienie do sądu pozwu o zapłatę. Kiedy posiadamy w dłoni tytuł egzekucyjny, udajemy się do komornika, który rozpoczyna egzekucję komorniczą. Państwo nie muszą się niczym martwić – windykacja należności w Łodzi gwarantuje pomoc naszych prawników, a także wsparcie.

Kto może skorzystać z usług windykacyjnych?

Windykacja długów w Łodzi przeznaczona jest nie tylko dla dużych firm i korporacji, ale także dla osób fizycznych i mniejszych przedsiębiorstw. Nasze usługi stanowią tańszą alternatywę dla dużych działów windykacji. Tym, co nas wyróżnia na ich tle jest fakt, że nie oczekujemy cesji wierzytelności. Oznacza to, że przez cały czas właścicielem zobowiązania pozostaje wierzyciel, który nie musi przenosić na nas swoich praw do niego. W odzyskiwaniu długów posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam pomagać Państwu w sposób profesjonalny i kompleksowy.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.