Windykacja Lublin

Jeśli mają Państwo dość nieopłaconych faktur i zaległości, których nie da się wyegzekwować w sposób polubowny, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Windykacja w Lublinie umożliwia szybkie odzyskanie należności. W procesie windykacji szczególną uwagę przykładamy do tego, by dbać o państwa dobry wizerunek i imię. Angażujemy wyłącznie doświadczonych windykatorów i mediatorów, którzy potrafią pozornie beznadziejne sprawy doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Wszelkie podejmowane przez nas działania są kompleksowe, skuteczne i profesjonalne, mają na celu odzyskanie państwa należności.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Lublinie

Z racji tego, że jesteśmy kancelarią prawną, windykacja długów w naszej firmie stanowi o wiele tańszą alternatywę dla dużych firm windykacyjnych w Lublinie. Nie oczekujemy od Państwa cesji wierzytelności, czyli przeniesienia swoich praw do zobowiązań na nas. Przez cały czas wyłącznym właścicielem należności pozostają Państwo. My działamy wyłącznie na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Z naszych usług skorzystać mogą nie tylko wielkie firmy, ale także osoby fizyczne.

Do każdego procesu windykacyjnego przykładamy się, by jak najszybciej skończył się on powodzeniem. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością i konsekwencją. Dlatego też nie pobieramy opłat wstępnych od naszych klientów. Jedynym naszym wynagrodzeniem będzie prowizja, którą odprowadzimy od wywalczonej kwoty.

Warto pamiętać o tym, że szanse na powodzenie windykacji zwiększają się zwłaszcza wtedy, kiedy zgłoszą się do nas Państwo jak najszybciej. Dlatego z naszych usług można skorzystać już w przypadku, kiedy termin spłaty minął zaledwie dzień wcześniej.

Jak przeprowadzamy windykację?

Windykacja należności w Lublinie to proces, który wymaga pełnego zaangażowania ze strony naszych prawników. Przede wszystkim, zajmują się oni przygotowaniem wezwań do zapłaty i prowadzeniem mediacji. Bardzo często bowiem bywa tak, że zaległe należności udaje się wyegzekwować już na etapie polubownym. Jeśli dłużnik uparcie ignoruje nasze wezwania, pozostaje nam skierowanie sprawy do sądu, a następnie zgłoszenie się do komornika, który skutecznie przeprowadzi egzekucję z majątku dłużnika.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.