Windykacja Mysłowice

Skuteczna windykacja w Mysłowicach jest idealnym wyborem dla tych firm, które borykają się z nieterminowymi płatnościami ze strony swoich nierzetelnych kontrahentów. Zajmujemy się windykacją długów nie tylko na rzecz dużych firm korporacyjnych, ale również nawiązujemy współpracę z mniejszymi przedsiębiorstwami, które chcą zadbać o swój biznes.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Mysłowicach

Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i własną kancelarią prawną, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych podpowie Państwu w jaki sposób skutecznie wezwać dłużników do zapłaty. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Działamy zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami, dlatego też po nawiązaniu z nami współpracę mają Państwo poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Nasza windykacja nie pobiera żadnych opłat wstępnych na realizację usługi. W większości spraw nasze wynagrodzenie stanowi prowizję od odzyskanych kwot. Jako jedna z niewielu firm na rynku nie obciążamy klientów kosztami zastępstwa procesowego przy bezskutecznej egzekucji. Korzystamy z usług doświadczonych mediatorów, dzięki którym znacząco wzrastają szanse na odzyskanie pieniędzy.

Windykacja polubowna i sądowa

Przy współpracy od razu nawiązujemy bezpośredni kontakt z dłużnikiem i nakłaniamy go do wywiązania się ze swoich obowiązków. Nasza praca polega nie tylko na wysyłaniu wezwań do zapłaty, ale również na prowadzeniu trudnych negocjacji i udzielaniu fachowego wsparcia prawnego. Dopiero po tych czynnościach sięgamy po windykacją sądową i egzekucję komorniczą. W postępowaniu sądowym na każdym etapie zapewniamy klientom kompleksową opiekę prawną. Reprezentujemy klientów na rozprawach na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami komorniczymi, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na szybkie odzyskanie długu.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.