Windykacja Płock

Windykacja w Płocku to działania, które prowadzimy w celu odzyskania należnych Państwu długów. Zatrudniamy zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy dążą do tego, by każda prowadzona sprawa zakończyła się sukcesem. Tym, co wyróżnia nas na tle innych kancelarii, jest fakt, że działamy w oparciu o pełnomocnictwo, którego nam Państwo udzielają. Nie wymagamy cesji wierzytelności – czyli przeniesienia na nas praw do długu.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Płocku

Przede wszystkim staramy się, by proces windykacji długów kończył się na etapie polubownym. Bardzo często bywa tak, że wystarczy wysłać kilka wezwań do zapłaty i prowadzić umiejętnie negocjacje, by odzyskać żądane zadłużenie. Niemniej jednak, jeśli ugodowe odzyskanie pieniędzy okaże się niemożliwe – dłużnik będzie ignorował nasze wezwania – w imieniu klienta przygotujemy i wniesiemy do sądu pozew o zapłatę.

Nasz klient może liczyć na to, że nasi prawnicy będą reprezentowali go na wszystkich rozprawach na terenie całego kraju. Jeśli sąd wyda korzystny wyrok, to zajmiemy się złożeniem do wybranego komornika wniosku o wszczęcie egzekucji komorniczej. Zatrudniamy detektywów, którzy pozwolą nam na ustalenie składników majątkowych dłużnika. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem postępowania, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na skuteczne i szybkie odzyskanie żądanej kwoty.

Skuteczna windykacja należności

Jako kancelaria dbamy o to, by w ciągu procesu windykacji dbać o dobre imię i wizerunek naszych klientów. Dlatego windykacja realizowana przez naszą firmę jest transparentna i jasna. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług windykacyjnych naszej kancelarii zyskują pewność, że ich sprawa trafia w dobre ręce. Nasz zespół windykatorów, mediatorów, detektywów i prawników dba o to, by współpraca przebiegała sprawnie i w sposób niezakłócony. Nasze działania są kompleksowe, skuteczne i profesjonalne. Tym, co liczy się dla nas najbardziej jest to, by w ręce klienta trafiły jego ciężko zarobione pieniądze – nawet jeśli sprawa pozornie jest bardzo trudna.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.