Windykacja Poznań

Nasza kancelaria swoje usługi windykacyjne świadczy na terenie Poznania i okolic. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności, nawet jeśli sprawa pozornie wydaje się bardzo trudna. O Państwa interesy dba zespół doświadczonych windykatorów, mediatorów, prawników, radców prawnych i detektywów. Dzięki ich zaangażowaniu nawet najtrudniejsza sprawa może zakończyć się sukcesem i powodzeniem.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Poznaniu

W Państwa interesie leży to, by zgłosili się do nas Państwo jak najszybciej. Dlatego też wniosek o rozpoczęcie egzekucji można złożyć do nas już w dzień po tym, jak upłynął termin spłaty długu. Natychmiast podejmujemy odpowiednie działania, które mają na celu odzyskanie należności.

Bardzo ważne jest dla nas, by jak najszybciej zakończyć Państwa sprawę. Dlatego już do etapu polubownego przywiązujemy szczególną uwagę. Wezwania do zapłaty są konstruowane przez naszych najlepszych prawników, a mediatorzy podejmują się negocjacji z dłużnikiem. Bardzo często bywa tak, że już na tym etapie kończymy postępowanie poprzez odzyskanie należnych kwot.

Bywa jednak tak, że dłużnik uparcie ignoruje nasze próby kontaktu. W tym przypadku jesteśmy zmuszeni do złożenia w Państwa imieniu wniosku do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Kiedy mamy go w ręce, możemy złożyć sprawę do wybranego przez nas komornika, który zajmuje się sprawą i skuteczną egzekucją ze składników majątku dłużnika.

Dlaczego warto skorzystać z usług windykacyjnych?

Windykacja w Poznaniu to skomplikowany proces, który od samego początku do końca przeprowadzamy razem z Państwem. Na każdym etapie sprawy mogą uzyskać Państwo informację o tym, jak idzie postępowanie. Jeśli zdecydują się Państwo na nawiązanie współpracy z nami, macie pewność że prowadzona sprawa znajduje się w najlepszych rękach. Zapewniamy Państwu wsparcie prawników na terenie całego kraju, a także czuwamy nad sprawnym procesem całej windykacji – nawet jeśli chodzi o działania komornicze.

Podsumowując, jesteśmy tańszą i bardziej korzystną alternatywą dla dużych firm windykacyjnych.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.