Windykacja Rybnik

Masz dłużników w Rybniku? Kancelaria Prawna VOLENTI zajmuje się szybką i skuteczną windykacją należności. Z nami możesz odzyskać swoje pieniądze sprawnie i bez problemów!

Firma windykacyjna w Rybniku

W Kancelarii Prawnej VOLENTI mamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należności dla naszych klientów. Dbając o ich interesy, stosujemy sprawdzone techniki windykacyjne we współpracy z mediatorami, detektywami i komornikami.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Windykacja w Rybniku z Kancelarią Prawną VOLENTI to:

  • Współpraca na podstawie pełnomocnictwa – wierzyciel stale pozostaje właścicielem długu.
  • Mediacje windykacyjne – dzięki nim możemy skuteczniej odzyskać pieniądze od dłużnika.
  • Regularne informacje o postępach – na bieżąco informujemy naszych klientów o aktualnym stanie windykacji.
  • Pomoc w trudnych sprawach – nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się również odzyskania trudnych wierzytelności.
  • Brak opłat początkowych – od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za windykację.
  • Rozliczenie prowizyjne – nasze wynagrodzenie jest zależne od odzyskanej od dłużnika kwoty.
  • Nieobciążanie klienta w razie bezskutecznej egzekucji – nie stosujemy wtedy opłat za zastępstwo procesowe lub egzekucyjne.

Profesjonalna windykacja należności

Windykację należności w Rybniku możemy rozpocząć już pierwszego dnia po nieuregulowaniu płatności przez dłużnika. Im szybciej zlecisz nam odzyskiwanie długów, tym łatwiej możesz odzyskać swoje należności!

Proces odzyskiwania długów w Kancelarii Prawnej VOLENTI obejmuje 3 etapy:

Windykacja polubowna

Kontaktujemy się z osobą zadłużoną, przekazując jej wezwanie do zapłaty. Dzięki wsparciu mediatorów polubowne odzyskiwanie długów w Rybniku razem z naszą Kancelarią cechuje się wysoką skutecznością.

Windykacja sądowa

Jeżeli dłużnik nie chce współpracować, kierujemy sprawę do sądu. Wnosimy pozew o zapłatę i reprezentujemy klienta podczas procesu.

Egzekucja komornicza

Składamy wniosek o wszczęcie egzekucji w kancelarii komorniczej i kontrolujemy proces odzyskiwania długu przez komornika. Pomagamy też w ustaleniu majątku dłużnika.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.