Windykacja Siemianowice Śląskie

Osoby, które mają problem z odzyskaniem należnych im pieniędzy, mogą skorzystać z usług windykacyjnych w Siemianowicach Śląskich. Zatrudniamy wyłącznie ludzi, którzy z pasją i oddaniem zajmują się pozyskiwaniem zaległych długów. Prawnicy, detektywi, radcy prawni, mediatorzy – wszyscy oni czekają, by Państwu pomóc.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Siemianowicach Śląskich

Dokładamy wszelkich starań do tego, by windykację długów zakończyć na etapie polubownym. Stąd też nawiązujemy kontakt z dłużnikiem i nakłaniamy go do spłaty należności w sposób dobrowolny. Wysyłamy także odpowiednio skonstruowane wezwania do zapłaty. Zadaniem naszym mediatorów jest prowadzenie negocjacji, które mają na celu odzyskanie pieniędzy. Nasz klient na każdym etapie sprawy otrzymuje wsparcie oraz pomoc prawną. Bardzo często zdarza się, że długi można odzyskać już na tym etapie.

W przypadku, kiedy dłużnik wzbrania się przed próbami nawiązania kontaktu, decydujemy się na zgłoszenie do sądu wniosku o zapłatę. Jeśli mamy w ręce tytuł egzekucyjny przeciwko dłużnikowi, możemy skierować sprawę do komornika. Zatrudnieni przez nas detektywi są w stanie określić, jakim majątkiem ten dysponuje, by egzekucja komornicza odbyła się jak najbardziej sprawnie.

Skuteczna windykacja należności

Przez cały okres naszej działalności pomogliśmy odzyskać należne pieniądze setkom klientów. Cieszymy się ich zaufaniem z racji tego, że na każdym etapie prowadzonej sprawy szczególny nacisk kładziemy na troskę o ich dobre imię i wizerunek. Stąd też z naszych usług windykacyjnych bardzo często korzystają nie tylko osoby prywatne i małe przedsiębiorstwa, ale także wielkie firmy i korporacje.

Angażujemy wszystkie dostępne środki do tego, by odnieść sukces w Twojej sprawie. Windykacja w Siemianowicach Śląskich nie pobiera żadnych opłat za prowadzone działania windykacyjne. Naszym wynagrodzeniem będzie prowizja od wywalczonej od dłużnika kwoty. Możesz być spokojny o swoje pieniądze – nie wymagamy od ciebie cesji wierzytelności – od początku aż do końca sprawy ty pozostajesz wyłącznym właścicielem zaległych należności.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.