Windykacja Sosnowiec

Nasza kancelaria oferuje Państwu pomoc w zakresie odzyskiwania długów. Sprawiamy, że nawet najtrudniejsze należności stają się możliwe do odzyskania. Windykacja w Sosnowcu w pierwszej kolejności działa polubownie, by następnie – w przypadku braku skuteczności – skierować sprawę do sądu i egzekucji komorniczej.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Sosnowcu

Powierzając nam swoją sprawę, mogą być Państwo pewni, że dołożymy do niej wszelkich starań. Angażujemy wszelkie dostępne środki, by odnieść sukces. Obce nam jest pojęcie trudnych długów – wychodzimy z założenia, że każdą należność da się skutecznie odzyskać. Zatrudniamy nie tylko prawników i windykatorów, ale także detektywów oraz mediatorów, którzy wspierają proces odzyskiwania długów.

Tym, co zachęca klientów do skorzystania z naszych usług windykacyjnych, jest korzystna cena, o wiele niższa niż w przypadku skorzystania z dużej firmy windykacyjnej. Musimy także podkreślić fakt, że nasza windykacja jest w pełni kompleksowa, zdecydowana i najczęściej kończy się sukcesem. Współpracę możemy nawiązać nie tylko z dużymi firmami, ale także mniejszymi przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Skuteczna windykacja długów

Osoby, dla których windykacja w Sosnowcu to jedyna nadzieja na odzyskanie zaległości, powinny ucieszyć się z faktu, że nie pobieramy za świadczone usługi żadnych opłat wstępnych. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja, pobierana od wywalczonych kwot. W przypadku niepowodzenia sprawy klient nie zostanie obciążony kosztami zastępstwa procesowego lub egzekucyjnego. Jest to element, który zdecydowanie wyróżnia nas na rynku – a mowa tutaj o naprawdę niemałych kwotach.

Naszym celem zazwyczaj jest zakończenie sprawy na etapie polubownym. Dlatego też nawiązujemy kontakt z dłużnikiem przy pomocy doświadczonych mediatorów, a także wysyłamy mu wezwania do zapłaty. Kiedy okazują się one bezskuteczne, zajmujemy się skierowaniem w imieniu klienta wniosku do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Później czuwamy nad procesem egzekucji długu, by przebiegł on jak najszybciej i w całości pokrył zobowiązanie.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.