Windykacja Toruń

Toruń to miejsce działalności naszej kancelarii, która specjalizuje się w realizowaniu windykacji dla swoich klientów. Działamy zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw o różnej wielkości. Zajmujemy się całościową windykacją długów, przy czym oferujemy atrakcyjną cenę za usługi naszej kancelarii. Posiadamy rozbudowaną strukturę firmową, która pozwala nam na przeprowadzanie procesów prawnych w sposób szybki i efektywny.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Toruniu

Działamy we współpracy z doświadczonymi adwokatami, prawnikami i specjalistami z innych dziedzin. Swoje usługi kierujemy do osób, które posiadają nieopłacone dokumenty przez swoich dłużników. Pomagamy w odzyskaniu zaległych należności przeprowadzając skuteczną windykację. Działamy sprawnie i szybko, możliwie w jak najkrótszym czasie odpowiadając na potrzeby naszych klientów. 

Zdajemy sobie sprawę, że nieopłacone długi potrafią zaburzyć rentowność firmy czy wpłynąć na kształt przyszłych inwestycji przedsiębiorstwa. Mając to na względzie oferujemy kompleksowe działania egzekucyjne, które zobligują wierzyciela do zapłaty należności dla właściciela. Działamy bez naliczania dodatkowych prowizji. Naszym wynagrodzeniem jest procent odzyskanego długu, nie zaś kwota wyliczana na podstawie innych czynników.

Profesjonalna windykacja należności

W wielu przypadkach jesteśmy w stanie w stu procentach odzyskać dług, jeśli jednak tak się nie stanie, to nie obciążamy naszego klienta dodatkowymi kosztami zastępstwa egzekucyjnego bądź procesowego – w przypadku, gdy ściągnięcie długu się nie uda. Podejmujemy się wszelkich procesów windykacyjnych, nawet takich, które już niegdyś okazały się bezskuteczne. 

Dysponujemy szerokim gronem specjalistów, w skład których wchodzą m.in. doświadczeni mediatorzy pozwalający na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla naszego klienta. Są to specjaliści renomowani, wpisani do oficjalnych rejestrów sądowych. Działamy na zasadzie udzielonego pełnomocnictwa, dlatego zwrócony dług trafia prosto do klienta, nie zaś na nasze konto kancelaryjne. Na każdym etapie prac windykacyjnych klient ma wgląd do informacji dot. stanu sprawy.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.