Windykacja Wałbrzych

Jesteśmy skuteczną firmą windykacyjną, która działa na terenie Wałbrzycha i w jego okolicy. Zajmujemy się podejmowaniem szeroko zakrojonych działań, których celem jest odzyskanie bezprawnie przejętych środków. Realizujemy zlecenia na rzecz dużych, średnich i małych firm, a także osób fizycznych.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Wałbrzychu

Kancelaria prawna VOLENTI jest podmiotem, który specjalizuje się w windykacji należności. Co ważne, w trakcie naszej pracy kierujemy się dobrem naszych klientów, dbając jednocześnie o ich wizerunek. W trakcie naszej pracy korzystamy ze wsparcia windykatorów, mediatorów, ale też detektywów i prawników. Dzięki temu podejmowane przez nas działania są profesjonalne i skuteczne.

Co warto wiedzieć o naszej pracy?

  • Nie pobieramy opłat wstępnych!
  • Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanej kwoty.
  • Nie obciążamy klienta kosztami zastępstwa procesowego.
  • Prowadzimy mediacje z wykorzystaniem wsparcia mediatorów sądowych.
  • Jesteśmy podmiotem działającym w oparciu o pełnomocnictwo. Klient nadal pozostaje właścicielem długu!
  • Jesteśmy otwarci dla naszych klientów, stale informując ich o postępach w sprawie.
  • Realizujemy również windykację spraw trudnych, w tym po bezskutecznych egzekucjach.

Profesjonalna windykacja należności

Świadczenie naszych usług windykacyjnych możemy rozpocząć już od pierwszego dnia po upływie terminu spłaty zobowiązania. Co ważne, staramy się rozwiązać problem w sposób polubowny, gdyż mamy świadomość, że opóźnienia w spłacie mogą wynikać również z chwilowej utraty płynności finansowej. Jeśli działania te nie przynoszą skutku, sprawa zostaje oddana do sądu, a my – jako pełnomocnicy – reprezentujemy klienta przed właściwymi organami. W trakcie pracy korzystamy z bogatego doświadczenia naszych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy najskuteczniejsi w tej branży.

Podsumowując, windykacja w Wałbrzychu to nasza specjalność. I właśnie dlatego warto skorzystać z naszych usług windykacyjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.