Windykacja Warszawa

W windykacji najważniejsza jest skuteczność. Trzeba jednak pamiętać, że istotne jest również zachowanie twarzy w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów. I właśnie dlatego powstała nasza firma, dla której skuteczność i dobre imię klienta to dwa filary, na których opiera się windykacja w Warszawie.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Warszawie

Nasza firma działa na terenie Warszawy, oferując swoim klientom dostęp do profesjonalnych usług windykacyjnych. Jesteśmy podmiotem, który specjalizuje się w tzw. sprawach trudnych, a więc egzekucjach które wcześniej nie zakończyły się sukcesem. Nasze metody są innowacyjne, ale też skuteczne. Dzięki temu zdołaliśmy uzyskać u naszych klientów wiele pozytywnych referencji. Nasza działalność opiera się na prostych zasadach.

Po pierwsze, działamy w pełni uczciwie, starając się porozumieć z dłużnikiem. Dzięki temu nasze działania mogą przynieść oczekiwany efekt już na początkowym etapie windykacji.

Po drugie, w działaniach windykacyjnych jesteśmy pełnomocnikiem. Oznacza to, że nie mamy praw własności nad nieuregulowanym zobowiązaniem.

Po trzecie – nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem jest prowizja od środków, które uda się nam odzyskać.

Po czwarte – w trakcie pracy współpracujemy z szerokim gronem specjalistów, w tym z prawnikami, windykatorami, prawnikami itd.

Profesjonalna windykacja należności

Naszym celem jest jak najszybsza, polubowna windykacja należności w Warszawie. Jeśli jednak podjęte przez nas działania nie przyniosą skutku, sprawa zostanie skierowana do sądu.

Co ważne, w trakcie postępowania sądowego możemy reprezentować naszego klienta, informując go jednocześnie o postępie prac windykacyjnych. Mówiąc wprost – jesteśmy otwarci na pozytywną i transparentną relację z naszym klientem.

Podsumowując, windykacja długów to nasza specjalność. Lata doświadczeń i zdobyta wiedza sprawiają, że możemy pochwalić się wyjątkową skutecznością. Mało tego – jesteśmy podmiotem, który stale zwiększa zakres swoich możliwości.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.