Windykacja Wrocław

Oferujemy usługi windykacyjne na terenie Wrocławia i okolic. Obsługujemy zarówno korporacje, jak i inne duże podmioty gospodarcze, a także mniejszych klientów – w tym osoby fizyczne. Windykacja we Wrocławiu to usługa kierowana przede wszystkim do podmiotów, które napotykają kłopoty podczas uzyskiwania terminowych płatności za wystawione faktury. Działania kancelarii są nakierowane na sprawne i efektywne odzyskanie należnych środków. Podejmujemy się również trudnych spraw, spornych należności, a także windykacji po bezskutecznych egzekucjach.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna we Wrocławiu

Oferujemy szybkie i skuteczne windykacje, dzięki któremu należne Państwu środki zostaną przekazane w możliwie najkrótszym czasie. Aby windykacja należności szła w parze z zachowaniem dobrego wizerunku Państwa firmy, podczas procesu współpracuje szereg doświadczonych specjalistów, m.in. detektywów, prawników, windykatorów, radców prawnych, mediatorów oraz komorników.

To pozwoli na odzyskanie należnych środków, ale jednocześnie – w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na postrzeganie Państwa firmy w środowisku. Mediacje windykacyjne są przeprowadzane we współpracy z mediatorami, którzy są wpisani na listę sądów.

Profesjonalna windykacja należności

Pobieramy wynagrodzenie od odzyskanych dla Państwa środków, co oznacza że w razie nieudanej windykacji – nie zostaną Państwo obciążeni opłatami. Dodatkowo, nie pobieramy opłat wstępnych: wszelkie koszty związane z naszymi usługami ponoszą Państwo dopiero po pozytywnym zakończeniu procesu windykacyjnego. To świadczy o naszej skuteczności, a także daje Państwu pewność, że jesteśmy odpowiednio zmotywowani.

Nie działamy w oparciu o przeniesienie należności: to Państwo są wciąż właścicielami tego prawa – my opieramy się na udzielonym pełnomocnictwie.

Oferujemy wysoką skuteczność, a także profesjonalizm. Na bieżąco informujemy Państwa o procesie windykacyjnym, podejmowanych przez nas działaniach oraz postępowaniach.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.