Windykacja Zielona-Góra

Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne w Zielonej Górze i pobliskiej okolicy. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dlatego też współpracujemy nie tylko z dużymi firmami korporacyjnymi, ale również z niewielkimi przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, którzy potrzebują fachowej pomocy w odzyskaniu długu.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Zielonej Górze

Jeśli chodzi o windykację należności możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem,. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń windykacyjnych. Zatrudniamy nie tylko najlepszych adwokatów i radców prawnych, ale posiadamy także własną kancelarię prawną. 

W ramach współpracy oferujemy konsultacje, fachowe analizy dokumentów, negocjacje z dłużnikami, czy też przygotowujemy wezwania do zapłaty. Z naszej strony mogą Państwo liczyć także na monitorowanie i koordynowanie postępowania egzekucyjnego, czy też na specjalistyczną pomoc w postępowaniu upadłościowym.

Profesjonalna windykacja należności

Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie stanowi tak naprawdę jedynie prowizję od odzyskanych pieniędzy. W odróżnieniu od większości konkurencyjnych firm windykacyjnych nie obciążamy także swoich klientów wszelkimi kosztami zastępstwa procesowe.

Nie muszą obawiać się Państwo również kosztów zastępstwa egzekucyjnego. Bardzo duży nacisk kładziemy na mediację, dzięki której jesteśmy w stanie wiele spraw doprowadzić do końca bez wydłużających się rozpraw sądowych.

Jeżeli windykacja polubowna nie przynosi satysfakcjonujących efektów to automatycznie wnosimy do sądu stosowny pozew o zapłatę. Podejmujemy wszelkie niezbędne czynności prawne, które prowadzą do przyśpieszonej egzekucji należności. W całym postępowaniu sądowym mogą Państwo liczyć na kompleksową opiekę i wsparcie prawne. Reprezentujemy naszych klientów na rozprawach sądowych na terenie całego kraju. Specjalistycznego wsparcia udzielamy także przy egzekucji komorniczej. Współpracujemy nie tylko ze skutecznymi komornikami, ale również z detektywami, którzy zbierają dla nas przydatne w rozprawach informacje.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.