Windykacja Częstochowa

Windykacja długów może przeciągać się w nieskończoność, zwłaszcza, jeśli zajmie się nią pierwsza lepsza firma windykacyjna. Nasi klienci mogą zgłosić się do nas już od momentu pierwszego dnia po upływie terminu płatności. Muszą Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że windykacja należności w Częstochowie to proces, który przeprowadzamy w pełni profesjonalnie i skutecznie, z troską o Państwa dobre imię.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Częstochowie

Uświadamiamy klientów, że o swoje należności trzeba i należy walczyć. Im szybciej podejmiemy działania, tym krócej będzie trwał proces odzyskiwania długu. Są to Państwa ciężko zarobione pieniądze, które postaramy się odzyskać sprawnie i skutecznie. Tym, co liczy się dla nas w procesie windykacji długów, jest sukces końcowy

Dlatego też nie pobieramy od Państwa żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem będzie prowizja od kwoty, którą uda się wyegzekwować. Nawiązując z Państwem współpracę, staramy się, by wszelkie należne kwoty zostały wyegzekwowane polubownie, a zaległe faktury – opłacone niezwłocznie.

Etapy windykacji

Jeśli chodzi o windykację i odzyskiwanie długów, działamy na terenie Częstochowy oraz okolic. Na początku realizujemy windykację polubowną. Polega ona na tym, że staramy się dłużnika nakłonić do dobrowolnej spłaty długu. Wysyłamy więc profesjonalne i odpowiednio skonstruowane wezwania do zapłaty. Zajmuje się tym doświadczony zespół prawników, adwokatów i radców prawnych. Naszym zadaniem są mediacje i negocjacje, a także zapewnienie Państwu wsparcia na każdym etapie sprawy.

Jeśli windykacja polubowna nie przynosi oczekiwanych skutków, zajmujemy się windykacją sądową. Do naszych zadań należy wtedy przygotowanie i wniesienie do sądu pozwu o zapłatę. Nasi prawnicy zajmują się reprezentowaniem klienta na rozprawach, a po uzyskaniu korzystnego wyroku – składamy wniosek do komornika o rozpoczęcie egzekucji komorniczej. W ten sposób działa skuteczna windykacja w Częstochowie z kancelarią VOLENTI. Dzięki kompleksowemu zajęciu się sprawą znacznie zwiększamy szansę na jej powodzenie.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.