Windykacja Gorzów-Wielkopolski

Ktoś zalega z wypłatą, zapłatą, bądź zwrotem Twoich środków? Nic chcesz już czekać, wiedząc jednocześnie że Twoja płynność finansowa wisi na włosku? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza windykacja w Gorzowie-Wielkopolskim pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze, a na dodatek… zrobi to szybko i sprawnie.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Gorzowie Wielkopolskim

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu różnych form zadłużeń. Firma windykacyjna stosuje szereg rozwiązań, które finalnie przyczyniają się do odzyskania Państwa pieniędzy. Co ważne, jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm w swojej branży. Naszą specjalnością – oprócz odzyskiwania bezprawnie przejętych środków – jest też negocjowanie warunków spłaty. Kierujemy się przy tym interesem obydwu stron, gdyż mamy świadomość, że tylko tak możemy szybko odzyskać środki naszych klientów.

Windykacja miękka i twarda

Nasza firma wykorzystuje w celach windykacyjnych szereg narzędzi, rozumianych jako „miękkie” i „twarde”.

1. Windykacja polubowna – to proces z działań „miękkich”, którego celem jest porozumienie się z dłużnikiem w celu negocjacji zwrotu długu. Jest to narzędzie stosowane zwłaszcza w odniesieniu do tych podmiotów, które mają trudną sytuację ekonomiczną i jednocześnie nie są w stanie szybko spłacić powstałego zobowiązania. Do tego typu działań należy m.in. kontakt mailowy, telefoniczny, a także wizyty osobiste w połączeniu z ewentualną publikacją danych dłużnika w zasobach biura informacji gospodarczej.

2. Windykacja sądowa – polega w głównej mierze na skierowaniu do sądu pozwu o zwrot wybranych środków. Co więcej, nasza firma windykacyjna zajmuje się również obsługą samego postępowania sądowego, a także reprezentowaniem klienta przed sądem. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że dana sprawa jest realizowana kompleksowo i profesjonalnie. Co ważne, wszystkie koszty ponoszone z tego tytułu mogą zostać w całości przeniesione na dłużnika.

Podsumowując, nasza windykacja w Gorzowie-Wielkopolskim to podmiot, który może włożyć olbrzymi wkład w skuteczne odzyskanie długu. Wystarczy nam zaufać!

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.