Kancelaria Prawna Gliwice

Kancelaria Prawna w Gliwicach to znakomita szansa na uzyskanie skutecznej pomocy prawnej w kontekście zagadnień prawnych, obsługi prawniczej przedsiębiorstw czy uruchomienia procesu windykacyjnego. Zajmujemy się całościową obsługą przedsiębiorstw i osób w kontekście odzyskiwania wierzytelności od dłużników. Jako kancelaria prawna reprezentujemy naszych interesariuszy przed obliczem sądów, instytucji i urzędów, dbając o dobry wizerunek i pełną obsługę negocjacyjną.

Kancelaria Adwokacka VOLENTI Szukasz dobrego i skutecznego prawnika? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym aspekcie prawa. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Dobry adwokat w Gliwicach​

Stanowimy zgrany zespół dobrych i skutecznych prawników z różnych dziedzin prawniczych. W naszej kancelarii pracują zarówno doświadczeni adwokaci, jak i znakomici radcowie prawni. 

Dysponujemy także profesjonalnym zapleczem ekonomicznym i księgowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiadać na realne potrzeby naszych klientów w różnych sytuacjach wymagających interwencji prawniczej. Od lat współpracujemy z podmiotami zewnętrznymi, które wspierają nas w w sytuacjach wymagających niekonwencjonalnego podejścia do rozwiązywanej sprawy. 

Realizujemy również działania z zakresu doradztwa podatkowego, dbając o to, aby działalność naszych klientów była skutecznie zoptymalizowana pod kątem wyboru form opodatkowania i innych kwestii. Świadczymy także pomoc prawną dla osób zmagających się z różnymi dylematami prawnymi, niekoniecznie związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Eksperci prawa na śląsku

Swoje usługi prawnicze kierujemy do mieszkańców Gliwic i miejscowości ościennych, dla których uzyskanie skutecznej pomocy prawnej jest niezwykle ważnym aspektem. Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie prawnicze, które pomaga im doprowadzać do pozytywnego końca sprawy dotyczące windykacji, problemów księgowych czy tworzenia zróżnicowanych umów handlowych. Świadczymy naszą pomoc prawną także na terenie innych miejscowości w Polsce, także reprezentując naszych klientów w sądach w dowolnym mieście w kraju. Nasze działania realizujemy z poszanowaniem prywatności klienta i tajemnicy zawodowej.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.