Windykacja Białystok

Klient nie wywiązuje się z umów, a Ty chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Chętnie pomożemy. Kancelaria VOLENTI oferuje szeroko pojęte usługi windykacyjne między innymi na terenie miasta Białystok. Windykacja prowadzona przez naszą firmę jest profesjonalna, kompleksowa i skuteczna. Windykację należności świadczymy zarówno dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i korporacji, a także dla mniejszych klientów i osób fizycznych. Wyróżnia nas doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych, którzy wiedzą jak wezwać dłużników do zapłaty i starają się wyegzekwować to w sposób polubowny – bez konieczności dochodzenia należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Białystoku

Nasza firma usługi windykacji może podjąć już od pierwszego dnia po upływie terminu płatności, więc warto szybko nawiązać z nami współpracę, aby nie czekać długo na odzyskanie długów.

Działamy kompleksowo, skutecznie i profesjonalnie. Dlaczego warto z nami podjąć współpracę? 

  • brak u nas opłat wstępnych za świadczone usługi windykacji;
  • nasze wynagrodzenie to prowizja od kwot uzyskanych od dłużnika;
  • brak kosztów zastępstwa procesowego lub egzekucyjnego w razie bezskutecznej egzekucji;
  • oferujemy mediacje przy wsparciu Mediatorów wpisanych na listę sądów;
  • działamy jedynie w oparciu o udzielone pełnomocnictwo (bez cesji wierzytelności);
  • zapewniamy dostęp do informacji o aktualnym stanie powierzonych nam spraw;
  • podejmujemy się także windykacji spraw trudnych.

Skuteczna windykacja należnosci

Białystok to kolejny obszar Polski, gdzie kierujemy nasze usługi. Skuteczna windykacja jest miarą naszych umiejętności, wynikających z wiedzy prawnej i doświadczenia. 

W naszej Kancelarii etapy windykacji przedstawiają się w sposób następujący:

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.