Windykacja Czeladź

Jeśli chodzi o odzyskiwanie należności to nasza Kancelaria Prawna VOLENTI podejmuje zdecydowane działania, wyróżniające się dużą skutecznością, na terenie Czeladzi. Windykacja należności jest realizowana nie tylko na rzecz podmiotów gospodarczych, ale także osób prywatnych.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Czeladzi

Wewnętrzne działy windykacji w dużych firmach windykacyjnych są sprawą dość kosztowną, zwłaszcza dla mniejszych klientów. Dlatego też windykacja w Czeladzi, którą oferujemy, oparta jest na doświadczeniu i wiedzy, pozwalającej nam tanim kosztem odzyskiwać zaległe należności (długi). Nasz doświadczony zespół radców prawnych i adwokatów wie, w jaki sposób wezwać dłużników do zapłaty, by znacznie zwiększyć szanse na odzyskanie długu.

Co zrobić, gdy klient unika spłaty zobowiązania?

Windykacja należności w Czeladzi to dla wielu z Państwa najszybsza możliwa droga do odzyskania wierzytelności. Podejmujemy szybkie i skuteczne działania, które mają na celu egzekucję należności. Mamy podczas nich na uwadze dobry wizerunek Państwa firm. W proces dochodzenia długu angażujemy wyłącznie doświadczonych windykatorów, mediatorów i prawników, którzy sprawiają, że wszelkie podejmowane przez nas działania są profesjonalne, skuteczne i kompleksowe.

Z naszych usług warto skorzystać choćby ze względu na to, że za świadczone usługi windykacyjne nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Jako wynagrodzenie pobieramy prowizję od kwot, które uda się nam odzyskać. Jeśli egzekucja okaże się bezskuteczna, nie mamy w zwyczaju obciążać klienta kosztami postępowania. Biorąc pod uwagę fakt, że potrafią być one bardzo wygórowane, jest to kolejny czynnik który sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

Tym, co odróżnia nas od innych firm windykacyjnych, jest fakt, że nie wymagamy cesji wierzytelności. Oznacza to, że jako klienci wciąż pozostajecie Państwo wyłącznym właścicielem wierzytelności i nie jesteście zmuszeni przenieść swoich praw na żaden inny podmiot zewnętrzny. W każdej też chwili możecie uzyskać aktualne informacje o etapie przeprowadzonej sprawy.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.