Windykacja Gliwice

Ogromna liczba przedsiębiorców boryka się z nieterminowymi płatnościami ze strony swoich kontrahentów. Godząc się na spóźnione wpłaty lub traktując ich całkowity brak jako ryzyko biznesowe – przedsiębiorstwa świadomie pogarszają swoją własną sytuację finansową. Na szczęście można temu zapobiec. Zapraszamy do nawiązania współpracy z kancelarią VOLENTI, która kompleksowo zajmie się windykacją w Gliwicach.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Gliwicach

Kancelaria prawna VOLENTI w Gliwicach oferuje swoim klientom skuteczne odzyskanie należności z tytułu: faktur za produkty czy usługi, umów pożyczek, najmu, kar umownych, umów zawieranych ustnie, niewykonanych zaliczek czy umów o pracę. Kancelaria może pochwalić się ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku usług prawniczych oraz pozytywnymi opiniami wielu zaufanych klientów.

Zakres windykacji obejmuje weryfikację stanu majątkowego dłużnika, upublicznienie, wpisanie do stosownych rejestrów oraz wystawienie długu na sprzedaż. Wszystkie te procedury trwają nie dłużej niż 14 dni, a po tym czasie sprawę kierujemy na drogę sądową. W sprawach wymagających specyficznego i ostrożnego podejścia przeprowadzana jest windykacja w terenie.

Skuteczna windykacja długów

Windykacja w Gliwicach umożliwia szybkie odzyskanie należności. Działamy zawsze zgodnie z prawem, dlatego wszyscy nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, a dłużnikom nie grożą nieakceptowalne przepisami prawa praktyki windykacyjne. Na każdym etapie postępowania windykacyjnego maksymalnie się angażujemy, gdyż jakość obsługi naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Skutecznie znajdujemy i motywujemy każdego dłużnika (bez względu na miejsce jego pobytu) i szybko odzyskujemy należności. Pozwalają nam na to nie tylko narzędzia, którymi dysponujemy od wielu już lat, ale również bogate doświadczenie i zespół kompetentnych specjalistów.

Warto również podkreślić, że powierzając nam swoją sprawę załatwiamy wszystkie sprawy formalne w różnych urzędach i instytucjach, a nasi specjaliści nieustannie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, tak by być na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.