Windykacja Ruda-Śląska

Oferujemy skuteczną windykację należności na terenie miejscowości Ruda-Śląska i pobliskich okolic. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do dużych firm korporacyjnych, ale również do mniejszych firm i osób fizycznych.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Rudzie Śląskiej

Możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Dzięki usłudze, jaką jest windykacja zaoszczędzą Państwo mnóstwo cennego czasu, pieniędzy i nerwów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, brak opłat wstępnych i wynagrodzenie stanowiące prowizję od odzyskanych od dłużników pieniędzy.

Windykacja w Rudzie-Śląskiej jest doskonałym wyborem dla tych firm, które dbają o płynność finansową. Zajmujemy się nie tylko windykacją polubowną i windykacją sądową, ale również egzekucją komorniczą. Współpracujemy z doświadczonymi komornikami, dzięki czemu mogą państwo liczyć na skuteczną egzekucję należności. W razie potrzeby korzystamy również z usług detektywów i wywiadów gospodarczych. Nasza kancelaria prawna pomoże państwu również przy zakupie wierzytelności, obsłudze postępowań sądowych i przy giełdach wierzytelności.

Windykacja i monitoring płatności

Płynność finansowa umożliwi państwu efektywne funkcjonowanie na rynku, dlatego też przy problemach z odzyskaniem pieniędzy od dłużników warto skorzystać z fachowej pomocy. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dlatego też możemy dostosować się do państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę i podążamy za aktualnymi zmianami w prawie, dlatego też jesteśmy w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy monitorowanie postępowania egzekucyjnego, które prowadzone jest aktualnie przez komorników. Prowadzimy również działania w sprawach windykacyjnych, które umorzone zostały przez komorników. Model działania dostosowujemy indywidualnie do rodzaju powierzonych przez klientów spraw.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.