Windykacja Opole

Windykacja należności w Opolu to usługa świadczona zarówno na zlecenie dużych podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Jest to bardzo skuteczna metoda egzekwowania należności, która skutkuje odzyskaniem środków należących do Klienta.

Skuteczna windykacja z VOLENTI Masz wiele nieopłaconych faktur i chcesz odzyskać ciężko zarobione pieniądze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twoje należności. Tel: 533 296 069 sekretariat@volenti.pl

Firma windykacyjna w Opolu

Głównym założeniem Kancelarii Prawnej VOLENTI, której specjalizacją jest windykacja, jest zadbanie o interes i dobry wizerunek Klienta oraz jego firmy. Skuteczne odzyskiwanie należności wymaga zaangażowania ze strony doświadczonych windykatorów, prawników, detektywów i komorników, których łączy zawodowa korelacja.

Firmy windykacyjne w Opolu angażują w swoją pracę najwyższej klasy specjalistów po to, aby Klient mógł cieszyć się z odzyskania należnych mu środków. Działania firmy windykacyjnej przyjmują formę procesu, który jest realizowany w sposób kompleksowy, skuteczny i profesjonalny.

Korzystanie z usług firmy windykacyjnej nie wymaga wniesienia opłat wstępnych. Wynagrodzeniem za świadczone usługi jest prowizja od odzyskanych środków. Kancelaria Prawna VOLENTI nie obciąża Klientów kosztami zastępstwa procesowego, co wyróżnia ją pośród innych firm windykacyjnych.

Ponadto, Kancelaria podejmuje się windykacji wierzytelności trudnych i spornych oraz oferuje prowadzenie mediacji windykacyjnych przez najlepszych specjalistów.

Jak przebiega proces windykacji?

Pierwszym etapem odzyskiwania należności od dłużnika jest windykacja polubowna. Dłużnik zostaje poinformowany o istniejącym długu, a firma windykacyjna oferuje polubowne rozwiązanie sprawy. Jeśli dłużnik nie przystanie na warunki polubowne, konieczne jest przeprowadzenie postępowania sądowego (windykacja sądowa), a następnie egzekucji komorniczej.

W przypadku windykacji sądowej, Kancelaria przygotowuje i wnosi do sądu pozew o zapłatę. Oprócz tego Klient jest objęty opieką prawną w trakcie trwania całego postępowania sądowego.

Ostatnim etapem windykacji należności jest złożenie przez Kancelarię wniosku do wybranego komornika o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Kancelaria nadzoruje przeprowadzenie całego procesu egzekucyjnego poprzez stałą współpracę z kancelariami komorniczymi na terenie całego kraju.

VOLENTI

Skontaktuj się z nami.